« 2Krn 29:4 2 Księga Kronik 29:5 2Krn 29:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI powiedział k nim: „Słyszcie mię, nauczeni, a poświęćcie się i uczyśćcie dom Pana Boga oćcow waszych ❬i❭ wynieście wszytkę nieczystotę z święci,
2.WUJEK.1923I rzekł do nich: Słuchajcie mię, Lewitowie, a poświęćcie się, wyczyśćcie dom Pana, Boga ojców waszych, a wyrzućcie wszystko plugastwo z świątnice.
3.GDAŃSKA.1881I rzekł do nich: Słuchajcie mię Lewitowie: Teraz się poświęćcie: poświęćcie też i dom Pana, Boga ojców waszych, i wyrzućcie plugastwa z świątnicy:
4.GDAŃSKA.2017I powiedział do nich: Słuchajcie mnie, Lewici! Poświęćcie się teraz, poświęćcie też i dom PANA, Boga waszych ojców, i usuńcie plugastwo ze świątyni.
5.KRUSZYŃSKIrzekł do nich: "Słuchajcie mnie lewici! Teraz poświęćcie się i poświęćcie dom Jahwy, Boga ojców waszych i wynieście, co jest nieczyste, ze świątyni.
6.TYSIĄCL.WYD5Potem im rzekł: Posłuchajcie mnie, lewici! Teraz oczyśćcie siebie i oczyśćcie dom Pana, Boga ojców waszych. Usuńcie to, co nieczyste, z Miejsca Świętego.
7.BRYTYJKARzekł do nich: Słuchajcie mnie, Lewici! Poświęćcie się teraz i poświęćcie świątynię Pana, Boga waszych ojców, i usuńcie nieczystość z miejsca świętego.
8.POZNAŃSKAi przemówił do nich tymi słowy: - Słuchajcie mnie lewici: Poświęćcie się teraz, poświęćcie również Świątynię Jahwe, Boga ojców waszych, a usuńcie poza obręb Świątyni wszystko, co nieczyste.
9.WARSZ.PRASKAtak przemówił do nich: Posłuchajcie mnie, lewici! Oczyśćcie się teraz sami, oczyśćcie także świątynię Jahwe, Boga waszych ojców, usuwając z niej wszystko, co jest nieczyste.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Wtedy do nich powiedział: Słuchajcie mnie, Lewici! Teraz się poświęćcie; poświęćcie też Dom WIEKUISTEGO, Boga waszych ojców, i wyrzućcie ze Świątyni nieczystości.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPowiedział do nich: Słuchajcie mnie, Lewici! Poświęćcie się jak najszybciej i poświęćcie świątynię PANA, Boga waszych ojców. Usuńcie z miejsca świętego, cokolwiek jest tam nieczyste.