« 2Krn 5:4 2 Księga Kronik 5:5 2Krn 5:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I wnieśli ją i wszystko zgotowanie przybytku. I naczynie świątnice, które były w przybytku, nieśli kapłani z Lewitami.
2.GDAŃSKA.1881I nieśli skrzynię, i namiot zgromadzenia, i wszystkie naczynia święte, które były w namiocie, przenieśli je kapłani i Lewitowie.
3.GDAŃSKA.2017I przenieśli ją, Namiot Zgromadzenia i wszystkie naczynia święte, które były w namiocie. Przenieśli je kapłani i Lewici.
4.KRUSZYŃSKIPrzenieśli arkę, zarówno jak namiot zgromadzenia, tudzież wszystkie przedmioty święte, jakie były w namiocie; ci co przenosili, byli to kapłani lewiccy.
5.TYSIĄCL.WYD5i wnieśli ją oraz Namiot Spotkania i wszystkie święte sprzęty, jakie były w namiocie. Przenieśli je kapłani oraz lewici.
6.BRYTYJKAI zanieśli Skrzynię wraz z Namiotem Zgromadzenia, i wszystkie święte naczynia, jakie były w namiocie; zanieśli je kapłani i Lewici.
7.POZNAŃSKAKapłani i lewici przenieśli więc Arkę, Namiot Zjednocznia i wszystkie święte przedmioty, jakie były w Namiocie.
8.WARSZ.PRASKANiesiono samą arkę, a prócz tego Namiot Spotkania i wszystkie święte sprzęty znajdujące się w namiocie. Nieśli to wszystko kapłani i lewici.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.oraz przenieśli Skrzynię, Namiot Zgromadzenia i wszystkie święte naczynia, które były w namiocie; przenieśli je kapłani oraz Lewici.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITi właśnie oni, kapłani Lewici, przenieśli ją wraz z namiotem spotkania i wszystkimi świętymi przyborami, które były w namiocie.