« 2Krn 9:17 2 Księga Kronik 9:18 2Krn 9:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Sześć téż stopniów, po których wstępowano na stolicę, i podnóżek złoty i dwoje poręcza z obu stron a dwa lwy stojące u poręcza.
2.GDAŃSKA.1881A sześć stopni było u onej stolicy, a podnóżek był ze złota, trzymający się stolicy; poręcze też były z obudwu stron, kędy siadano, a dwa lwy stały u poręczy.
3.GDAŃSKA.2017Tron miał sześć stopni, a podnóżek był ze złota, przymocowany do tronu. Po obu stronach siedzenia były poręcze, a przy poręczach stały dwa lwy.
4.KRUSZYŃSKITron posiadał sześć stopni, a podnóżek zespolony z tronem, był ze złota; z jednej i z drugiej strony miejsca siedzenia były poręcze, a dwa lwy znajdowały się przy poręczach;
5.TYSIĄCL.WYD5Tron miał sześć stopni i podnóżek ze złota oraz poręcze po obu stronach siedzenia, a przy poręczach stały dwa lwy.
6.BRYTYJKATron miał sześć stopni i podnóżek ze złota przymocowany do tronu oraz poręcze z obu stron siedzenia, a dwa lwy stały obok poręczy.
7.POZNAŃSKATron miał sześć stopni i podnóżek ze złota, przytwierdzony do tronu. Po obydwu stronach siedzenia były poręcze, a dwa lwy stały przy poręczach.
8.WARSZ.PRASKAPrzed tronem znajdowały się schody [mające] sześć stopni oraz podnóżek, przymocowany do tronu. Po obydwu stronach tronu były oparcia dla rąk, przy czym dwa lwy podtrzymywały owe poręcze,
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A przy tronie było sześć stopni; zaś podnóżek był ze złota i został przymocowany do tronu; także poręcze z obu stron, gdzie było miejsce siedzenia; a przy poręczach stały dwa lwy.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITTron ten miał sześć stopni, mocowany podnóżek ze złota, podłokietniki po obu stronach siedziska i dwa lwy, stojące po obu jego stronach.