« Psal 127:4 Księga Psalmów 127:5 Psal 128:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.PS.FLORIAŃSKI(126:6) Bogosławiony mąż, jenże napełnił jest żądzą swoję s nich; nie zasroman będzie, gdy mołwić będzie nieprzyjacielom swojim we wrociech.
2.PS.PUŁAWSKI(126:6) Błogosławiony mąż, jenże napełnił żądzą swoję z nich; nie zasroman będzie, gdy mołwić będzie nieprzyjacielom swoim we wrociech.
3.WUJEK.1923Błogosławiony człowiek, który napełnił żądzę swoję z nich: nie zawstydzi się, kiedy będzie mówił z nieprzyjaciółmi swymi w bramie.
4.GDAŃSKA.1881Błogosławiony mąż, który niemi napełnił sajdak swój; nie będą zawstydzani, gdy się w bramie rozpierać będą z nieprzyjaciołmi swymi.
5.GDAŃSKA.2017Błogosławiony mąż, który napełnił nimi swój kołczan; nie doznają wstydu, gdy się w bramie będą rozprawiać z nieprzyjaciółmi.
6.PS.BYCZ.1854Szczęśliwy, ten-człowiek, który napełnia sajdak-swój nimi; bo, nie zarumienią-się, gdy będą-się rozprawiać, z wrogami-swoimi, w-bramie.
7.GÖTZE.1937Szczęsny mąż, który niemi napełnił kołczan swój! Nie będą zawstydzeni, gdy się w bramie rozprawiać będą z wrogami swymi.
8.CYLKOWSzczęsny mąż, który napełnił swój kołczan niemi; nie powstydzą się, gdy się rozprawią z nieprzyjacielem w bramie.
9.KRUSZYŃSKIBłogosławiony mąż, który sajdak swój niemi napełnił: nie zawstydzą się, gdy z nieprzyjaciółmi w bramach rozprawiać się będą.
10.ASZKENAZY Szczęśliw mąż, co wypełnił nimi swój kołczan, nie będą zawstydzeni, iż się rozprawią z wrogami u bram.
11.SZERUDASzczęśliwy mąż, który napełnił nimi swój kołczan! Nie zawstydzi się, gdy będzie rozprawiał się z nieprzyjaciółmi w bramie.
12.TYSIĄCL.WYD1(126:5) Błogosławiony mąż, co nimi napełnił swój kołczan: nie zawstydzą się, gdy z wrogami w bramie staną do rozprawy.
13.TYSIĄCL.WYD5Szczęśliwy mąż, który napełnił nimi swój kołczan. Nie zawstydzi się, gdy będzie rozprawiał z nieprzyjaciółmi w bramie.
14.BRYTYJKABłogo mężowi, który napełnił nimi swój kołczan! Nie zawiedzie się, Gdy będzie się rozprawiał z nieprzyjaciółmi w bramie.
15.POZNAŃSKASzczęśliwy, kto napełni nimi swój kołczan! Nie zawstydzi się, kiedy w bramie będzie się rozprawiał ze swymi wrogami.
16.WARSZ.PRASKASzczęśliwy, co takimi strzałami wypełnia swój kołczan, gdy dojdzie do rozprawy z wrogami w bramie miejskiej, nie poniesie klęski.
17.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Szczęśliwy mąż, który napełnił nimi swój kołczan; nie powstydzą się, gdy w bramie rozprawią się ze swym wrogiem.
18.EIB.BIBLIA.2016.LITSzczęśliwy człowiek, któremu Bóg napełnił nimi kołczan! I nie spotka ich wstyd, Gdy będą odpierać racje swych wrogów w bramie.
19.TOR.PRZ.Błogosławiony ten mąż, który napełnił nimi swój kołczan; nie doznają wstydu, gdy w bramie będą prowadzić spór z nieprzyjaciółmi.