« PnP 6:9 Księga Pieśń nad Pieśniami 6:10 PnP 6:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923(6:9) Któraż to jest, która idzie jako zorza powstająca, piękna jako księżyc, wybrana jako słonce, ogromna jako wojska uszykowane porządnie?
2.GDAŃSKA.1881(6:9) Któraż to jest, co się pokazuje jako zorza, piękna jako miesiąc, czysta jako słońce, ogromna jako wojsko uszykowane z chorągwiami?
3.GDAŃSKA.2017Kim jest ta, która pokazuje się jak zorza poranna, piękna jak księżyc, czysta jak słońce, groźna jak uszykowane wojsko z chorągwiami?
4.CYLKOWKtóraż to jest, która spogląda jako zorza poranna, piękna jak księżyc, czysta jak słońce, groźna jako pułki pod chorągwiami?
5.TYSIĄCL.WYD5Kimże jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak zbrojne oddziały?
6.BRYTYJKAKimże jest ta, która jaśnieje jak zorza poranna, piękna jak księżyc, promienna jak słońce, groźna jak hufce waleczne?
7.POZNAŃSKAKim jest ta, która jawi się z wysoka jak jutrzenka, piękna jak księżyc, świetlista jak słońce, groźna jak wojsko uszykowane do boju?
8.WARSZ.PRASKAKimże jest ta, która pojawia się jak jutrzenka, piękna jak księżyc, jaśniejsza jak słońce, a groźna jak zbrojne oddziały? Oblubienica:
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Która to jest, co spogląda jak zorza poranna, piękna jak księżyc, czysta jak słońce, groźna jak zastępy pod chorągwiami?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITKim jest ta, patrząca z góry jak jutrzenka, piękna jak księżyc, promienna jak słońce, groźna niczym sztandary?
11.TOR.PRZ.Kim jest ta, spoglądająca w dół jak zorza poranna, piękna jak księżyc, czysta jak słońce, groźna – zaopatrzona w sztandary?