« Jer 2:36 Księga Jeremiasza 2:37 Jer 3:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Bo i od tego wynidziesz, a ręce twe będą na głowie twojéj; bo Pan zatarł ufność twoję, a nie będziesz mieć nieszczęśliwego w niéj.
2.GDAŃSKA.1881I stamtąd wyjdziesz, mając ręce swe nad głową swą: bo Pan odrzuca ufności twoje, a nie poszczęścić się w nich.
3.GDAŃSKA.2017I stamtąd wyjdziesz z rękami na głowie, bo PAN odrzucił tych, którym zaufałaś, a nie powiedzie ci się z nimi.
4.CYLKOWI ztamtąd wyjdziesz, ręce nad swą głową, gdyż odtrącił Wiekuisty tych, na których polegasz, a nie powiedzie ci się z nimi.
5.KRUSZYŃSKIRównież stamtąd powrócisz, twoje ręce na twej głowie, Bóg bowiem odrzucił tych, którym ty ufasz i nie zasłonisz się nimi.
6.TYSIĄCL.WYD1I stamtąd również odejdziesz ręce trzymając na głowie. Bo Jahwe odrzucił tych, którym ufasz, i szczęścia nie będziesz mieć z nimi.
7.TYSIĄCL.WYD5Także stamtąd wyjdziesz z rękami na głowie, gdyż Pan odrzucił tych, w których pokładasz nadzieję, i z nimi nie osiągniesz powodzenia.
8.BRYTYJKAI wyjdziesz również stamtąd z rękami nad głową, gdyż Pan odrzucił tych, którym zaufałaś, i nie będziesz miała z nimi szczęścia.
9.POZNAŃSKARównież z tego [sojuszu] wyjdziesz z rękoma na głowie. Bo Jahwe odtrącił tych, którym ufasz, nie znajdziesz w nich szczęścia.
10.WARSZ.PRASKAWyjdziesz stamtąd z rękoma na głowie, bo Pan odrzucił tych, którym ty tak ufasz. Nie spotka cię z ich strony nic dobrego.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc stamtąd wyjdziesz, mając ręce nad głową, ponieważ WIEKUISTY odtrącił tych, na których polegasz; z nimi ci się nie powiedzie.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITRównież stamtąd wyjdziesz z rękami nad głową, ponieważ PAN odrzucił twoich zaufanych, zawiodą plany, które z nimi łączysz.