« Jer 42:18 Księga Jeremiasza 42:19 Jer 42:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Słowo Pańskie na was, ostatku Judy! Nie wchodźcie do Egiptu: wiedząc będziecie wiedzieć, iż się oświadczam na was dzisia,
2.GDAŃSKA.1881Do wasci mówi Pan, o ostatki Judzkie! Nie wchodźcie do Egiptu; wiedzcie wiedząc, (bo się dziś oświadczam przeciwko wam,)
3.GDAŃSKA.2017PAN do was mówi, resztko Judy: Nie idźcie do Egiptu. Wiedzcie na pewno, że dziś was ostrzegam.
4.CYLKOWOto co wyrzekł Wiekuisty o was, szczątku Judy: Nie wchodźcie do Micraim, pamiętajcie to dobrze, żem przestrzegał was dzisiaj!
5.KRUSZYŃSKIBóg mówi to do was, resztko Judy: Nie wchodźcie do Egiptu; zrozumcie to, o czem was pouczyłem w dniu dzisiejszym.
6.TYSIĄCL.WYD1Jeremiasz odpowiedział: «Jahwe przemówił do was, reszto Judy: "Nie idźcie do Egiptu!" Wiedzcie dobrze — bo jestem dziś świadkiem przeciwko wam —
7.TYSIĄCL.WYD5Pan powiedział do was, Reszto Judy: Nie pójdziecie do Egiptu. Wiedzcie dobrze, że ostrzegałem was dzisiaj.
8.BRYTYJKATo Pan rzekł do was, resztko Judy: Nie idźcie do Egiptu! Wiedzcie to dobrze, że Ja was dzisiaj przestrzegałem!
9.POZNAŃSKAJeremiasz odparł: - To wyrzekł Jahwe o was, Reszto Judy: "Nie idźcie do Egiptu!" Wiedzcie i uświadomcie sobie, że was dziś uroczyście przestrzegłem!
10.WARSZ.PRASKAPan powiedział do was: O Reszto Judy, nie udawajcie się do Egiptu. Zapamiętajcie sobie dobrze, że Ja wam to dziś powiedziałem bardzo wyraźnie.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oto co powiedział do was WIEKUISTY, resztko Judy: Nie wchodźcie do Micraimu; rozważcie to wiedząc, że dzisiaj was przestrzegałem!
12.EIB.BIBLIA.2016.LITTo oznajmia wam PAN, reszto Judy: Nie idźcie do Egiptu! Zapamiętajcie, co mówię. Dziś was przed tym przestrzegam!