« Jer 50:20 Księga Jeremiasza 50:21 Jer 50:22 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Na ziemię panujących wyciągnij, a obywatele ich nawiedź, rozpraszaj i zabijaj, co za nimi jest, mówi Pan, a czyń wedle wszystkiego, jakom ci rozkazał.
2.GDAŃSKA.1881Wyciągnij przeciwko tej ziemi odpornych, przeciwko niej, mówię, a obywateli jej nawiedź; spustosz a wygładź, goniąc ich, mówi Pan; uczyńże według wszystkiego, jakoć rozkazuje.
3.GDAŃSKA.2017Wyrusz przeciwko ziemi Meratajim, przeciwko niej i mieszkańcom Pekod. Spustosz i zniszcz doszczętnie, goniąc ich, mówi PAN, i uczyń wszystko, jak ci rozkazałem.
4.CYLKOWPrzeciw ziemi "podwójnej przekory" - wyrusz przeciw niej, i przeciw mieszkańcom Pekodu, - rąb i wytępiaj w ślad za nimi, rzecze Wiekuisty; a czyń wedle wszystkiego com ci rozkazał!
5.KRUSZYŃSKIWyrusz przeciw krajowi podwójnej przekory i przeciwko mieszkańcom Pekodu. Wyniszcz i wytęp jednych za drugimi - rzecze Bóg, a uczyń wszystko, com ci rozkazał.
6.TYSIĄCL.WYD1Na kraj Merataim, ruszaj na niego i na mieszkańców Pekodu. Wybij i wygładź — wyrocznia Jahwe, i tak uczyń, jak ci kazałem!
7.TYSIĄCL.WYD5Wyrusz przeciw ziemi Meratajimi przeciw mieszkańcom Pekod! Zniszcz i wytęp - wyrocznia Pana. Uczyń wszystko, jak ci rozkazałem.
8.BRYTYJKAWypraw się przeciwko ziemi Merataim, wyrusz przeciwko niej i przeciwko mieszkańcom Pekod! Wybij mieczem i wytęp ich doszczętnie jako przeznaczonych na zagładę – mówi Pan – i zrób dokładnie tak, jak ci kazałem!
9.POZNAŃSKANa kraj Meratajim! Uderz na niego i na mieszkańców Pekod! Siecz mieczem i wyniszcz doszczętnie - taki wyrok Jahwe - i wykonaj wszystko, jak ci nakazałem!
10.WARSZ.PRASKARuszaj więc przeciw Meratajim ziemi i przeciw mieszkańcom Pekod! Zniszcz ich i wytęp doszczętnie – Pan mówi – uczyń dokładnie tak, jak ci nakazałem.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Przeciw ziemi „podwójnej przekory”: Wyrusz przeciwko niej i przeciw mieszkańcom Pekodu; w ślad za nimi, rąb i wytępiaj – mówi WIEKUISTY; czyń według wszystkiego, co ci rozkazałem.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITWystąp przeciw ziemi Merataim i przeciw mieszkańcom Pekod! Wybij ich mieczem i wytęp - oświadcza PAN - i postąp dokładnie tak, jak ci nakazałem!