« Dan 4:4 Księga Daniela 4:5 Dan 4:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Widziałem sen, który mię przestraszył, i myśli moje na łożu mojem i widzenia głowy mojéj strwożyły mię.
2.GDAŃSKA.1881Miałem sen, który mię przestraszył, i myśli, którem miał na łożu mojem, a widzenia, którem widział, zatrwożyły mię.
3.GDAŃSKA.2017Miałem sen, który mnie przestraszył, a myśli, które miałem na swoim łożu, oraz widzenia w mojej głowie zatrwożyły mnie.
4.TYSIĄCL.WYD1(4:2) Widziałem sen, który mnie przeraził, a wyobrażenia i widzenia myśli zatrwożyły mnie na mym łożu:
5.TYSIĄCL.WYD5(4:2) Miałem widzenie we śnie, które mnie przeraziło. Zaniepokoiły mnie myśli na moim łożu i widziadła [powstałe] w mojej głowie.
6.BRYTYJKA(4:2) Miałem sen, który mnie przestraszył, a myśli, które miałem na moim łożu, i to, co mi się przywidziało, zaniepokoiło mnie.
7.POZNAŃSKA(4:2) Miałem sen, który mnie przeraził, myśli zaś, gdy leżałem na moim łożu, i widzenia mej głowy przestraszyły mnie.
8.WARSZ.PRASKA(4:2) I oto miałem sen, który mnie przeraził. Przyszły na mnie straszne udręki, kiedy znajdowałem się jeszcze w moim łożu, w głowie zaś miałem ciągle pełno różnych widziadeł.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.miałem sen, który mnie przestraszył. Zatrwożyły mnie myśli, które miałem na moim łożu i widzenia, które zobaczyłem.
10.EIB.BIBLIA.2016.LIT(4:2) Lecz przyśnił mi się sen i przestraszył mnie on. Obrazy, które zobaczyłem, gdy leżałem na moim łożu, i widzenia, które przyszły mi na myśli, bardzo mnie zaniepokoiły.