« 3Moj 9:3 3 Księga Mojżeszowa 9:4 3Moj 9:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPwołu a skopu za pokojne obiaty a obietuje❬ci❭e je przed Panem, w święcidlni obyczajnej wszech biel olejem pokropioną ofierujcie, boć dziś zjawi się wam Pan wasz”.
2.WUJEK.1923Wołu i barana na zapokojne: i ofiarujcie je przed Panem, przy ofierze każdego, białą mąkę oliwą zaczynioną ofiarując; dziś bowiem Pan ukaże się wam.
3.GDAŃSKA.1881Także wołu, i barana na ofiary spokojne ku ofiarowaniu przed Panem, i ofiarę śniedną nagniecioną z oliwą; albowiem się wam dziś Pan ukaże.
4.GDAŃSKA.2017Także wołu i barana na ofiary pojednawcze, by złożyć je przed PANEM, i ofiarę pokarmową zmieszaną z oliwą; bo dziś PAN wam się ukaże.
5.CYLKOWWołu téż i barana - na ofiary opłatne, dla ofiarowania przed obliczem Wiekuistego, i ofiarę śniedną zaczynioną oliwą; albowiem dziś Wiekuisty ukaże się wam."
6.KRUSZYŃSKIwołu i barana na ofiary zapokojne, aby złożyć przed Panem; i ofiarę niekrwawą ugniecioną z oliwą, albowiem dzisiaj ukaże się wam Pan".
7.MIESESwołu i barana na ofiary pokojowe, ażeby je składać przed Wiekuistym, i ofiarę śniedną zaczynioną w oliwie, albowiem Wiekuisty objawił wam się dziś”.
8.TYSIĄCL.WYD5cielca i barana na ofiarę biesiadną, aby je ofiarować przed Panem, a także ofiarę pokarmową zaprawioną oliwą, bo dzisiaj Pan wam się ukaże.
9.BRYTYJKAWołu zaś i barana na ofiarę pojednania, aby je zarżnąć przed Panem, i ofiarę z pokarmów zaczynioną oliwą, gdyż dzisiaj ukaże się wam Pan.
10.POZNAŃSKAa także wołu i barana, aby złożyć ofiarę dziękczynną dla Jahwe. Do tego [dodacie] ofiarę z pokarmów zaprawioną oliwą. Dziś to bowiem Jahwe ukaże się wam!
11.WARSZ.PRASKAnadto jednego cielca oraz barana na ofiarę pojednania i złóżcie je w obliczu Jahwe; i wreszcie ofiarę z pokarmów, przyprawioną oliwą. Dziś bowiem ukaże się wam Jahwe.
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Także byka oraz barana na ofiary opłatne, w celu ofiarowania przed obliczem WIEKUISTEGO. Nadto ofiarę z pokarmów, która będzie zaczyniona oliwą. Bowiem dzisiaj ukaże się wam WIEKUISTY.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITcielca i barana na ofiarę pokoju - aby ofiarować je PANU - oraz ofiarę z pokarmów rozczynioną oliwą, ponieważ PAN dziś wam się ukaże.