« Am 6:13 Księga Amosa 6:14 Am 7:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923(6:15) Bo oto wzbudzę na was, domie Izraelów! mówi Pan, Bóg zastępów, naród, i skruszy was od wejścia do Emath, aż do potoku puszcze.
2.GDAŃSKA.1881Ale oto Ja wzbudzę przeciwko wam, o domie Izraelski! mówi Pan, Bóg zastępów, naród, który was uciśnie od wejścia do Emat aż do strumienia pustyni.
3.GDAŃSKA.2017Ale oto ja wzbudzę naród przeciwko wam, domu Izraela, mówi PAN, Bóg zastępów, który was będzie uciskał od wejścia do Chamat aż do strumienia pustyni.
4.CYLKOWAle oto Ja wzbudzę przeciwko wam, domu Israela, rzecze Wiekuisty, Bóg zastępów, naród, który was ściśnie od okolicy Chamath aż do potoku stepowego.
5.MICHALSKIOtóż ja wzbudzę na was, domie Izraela, mówi Jahwe, Bóg Sebaot, naród, który was dręczyć będzie od przełęczy Hamat do potoku Araba!
6.SZERUDA"Bo oto pobudzę przeciw wam, domu izraelski, lud" wyrok Pana, Boga zastępów, - "który was dręczyć będzie od drogi do Hamat aż do potoku stepowego".
7.TYSIĄCL.WYD5Lecz oto Ja wzbudzę przeciwko wam, domu Izraela, - wyrocznia Pana, Boga Zastępów - naród, który was uciemięży od Wejścia do Chamat aż do potoku A-raby.
8.BRYTYJKAGdyż oto Ja pobudzę przeciwko wam, domu Izraela, lud – mówi Pan, Bóg Zastępów – który dręczyć was będzie od przełęczy Hamat aż do potoku na stepie.
9.POZNAŃSKAOto Ja - mówi Jahwe, Bóg Zastępów - wzbudzę przeciwko wam, o Domu Izraela, naród, który was będzie gnębił od drogi do Chamat aż po potok Araba.
10.WARSZ.PRASKAAle ześlę na was, domu Izraela, lud, który was zacznie nękać od wejścia do Chamat aż do Araby potoku – oto wyrocznia Pana i Boga Zastępów.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale oto Ja wzbudzę przeciwko wam, domu Israela – mówi WIEKUISTY, Bóg Zastępów – naród, który was ściśnie od okolicy Chamath aż do stepowego potoku.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITUważajcie! Ja pobudzam przeciwko wam, domu Izraela, naród - oświadcza PAN, Bóg Zastępów - który was będzie dręczył od przełęczy Chamat aż po Potok Araby.