« Am 6:5 Księga Amosa 6:6 Am 6:7 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Którzy piją czaszami wino, a przedniejszym się olejkiem namazują, a nic się nie użalili skruszenia Józephowego.
2.GDAŃSKA.1881Którzy pijacie wino czaszami, a drogiemi się maściami namazujecie, i nie bolejecie nad utrapieniem Józefowem.
3.GDAŃSKA.2017Którzy pijecie wino z czasz i namaszczacie się drogimi maściami, a nie bolejecie nad utrapieniem Józefa.
4.CYLKOWKtórzy zapijają z roztruchanów wino, a najprzedniejszym olejkiem się namaszczają, ale nie boleją nad pogromem Józefa!
5.MICHALSKIPopijają wino najdelikatniejsze i olejkiem wybornym się namaszczają! A nie boli ich upadek Józefa!
6.SZERUDAKtórzy piją wino z czasz i namaszczają się najlepszymi olejkami, ale nie boleją nad upadkiem Józefa.
7.TYSIĄCL.WYD5Piją czaszami wino i najlepszym olejkiem się namaszczają, a nic się nie martwią upadkiem domu Józefa.
8.BRYTYJKAPiją wino z czasz ofiarnych i namaszczają się najlepszymi olejkami, lecz nie boleją nad zgubą Józefa.
9.POZNAŃSKA[a] popijają wino z kielichów [b] i namaszczają się najdelikatniejszym olejkiem; [(13)] radują się z powodu Lo-Debar i powiadają: "Czyż nie zdobyliśmy Karnajim własnymi siłami?" - [c] ale zagładą Józefa się nie przejmują.
10.WARSZ.PRASKAWino pijecie ogromnymi czarami, ciała sobie namaszczacie najdroższym olejkiem i wcale nie myślicie o tym, że dom Józefa chyli się ku zgubie.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.co z wielkich kielichów zapijają wino oraz namaszczają się najprzedniejszym olejkiem – lecz nad pogromem Josefa nie boleją
12.EIB.BIBLIA.2016.LITpijecie wino złotymi czaszami i namaszczacie się najlepszymi olejkami, lecz nie bolejecie nad klęską Józefa!