« Zach 10:10 Księga Zachariasza 10:11 Zach 10:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I przejdzie przez morze wąskie i rozbije na morzu wały, i zawstydzą się wszystkie głębokości rzeki, i będzie zniżona pycha Assur, a berło Egipskie odstąpi.
2.GDAŃSKA.1881Przetoż dla ciasności przez morze przejdzie, i rozbije na morzu wały, i wyschną wszystkie głębokości rzeki; tedy będzie zniżona pycha Assyryi, a sceptr od Egiptu odjęty będzie.
3.GDAŃSKA.2017Przejdzie przez morze ucisku, rozbije fale na morzu i wyschną wszystkie głębie rzeki. Wtedy pycha Asyrii będzie poniżona, a berło Egiptu zniknie.
4.CYLKOWI przejdzie po morzu znękanie, i uderzy w morzu fale, że wyschną wszystkie głębie rzeki, i strącona będzie duma Aszuru, a berło Micraimu ustąpi.
5.TYSIĄCL.WYD5Przejdą przez morze ucisku, uderzą w morskie fale, a głębia Nilu wyschnie. Upokorzony będzie pyszny Aszszur, a panowanie Egiptu ustanie.
6.BRYTYJKAGdy będą przechodzili przez niebezpieczne morze, On w morzu rozbije fale, i wyschną wszystkie, głębie Nilu. Upokorzona też będzie pycha Asyrii, a berło władcy Egiptu zniknie.
7.POZNAŃSKAPrzejdą przez Morze Egipskie, (bo fale morskie poskromię), a wszystkie głębie Nilu wyschną. Pycha Asyrii zostanie zdeptana, a Egipt będzie pozbawiony berła.
8.WARSZ.PRASKAA gdy z krainy ucisku ciągnąć będziecie przez morze, to Pan fale wysokie rzuci w głębiny, wody zaś Nilu osuszy. Wtedy potęga Asyrii cała legnie w pyle i podeptane zostanie berło Egiptu.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Po morzu przejdzie utrapienie, uderzy w fale morza, i wyschną wszelkie głębie rzeki; strącona będzie duma Aszuru i ustąpi berło Micraimu.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzejdą przez morze ucisku, rozbiją morskie fale i wysuszą wszystkie głębie Nilu. Upadnie pycha Asyrii, a Egiptowi odpadnie berło.