« Zach 7:4 Księga Zachariasza 7:5 Zach 7:6 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Mów do wszego ludu ziemie i do kapłanów, rzekąc: Gdyście pościli i płakali piątego i siódmego, przez te siedmdziesiąt lat, izaliście mnie post pościli?
2.GDAŃSKA.1881Rzecz do wszystkiego ludu tej ziemi, i do kapłanów, mówiąc: Gdyście pościli i płakali piątego i siódmego miesiąca przez te siedmdziesiąt lat, izażeście mnie, mnie, mówię, post pościli?
3.GDAŃSKA.2017Powiedz do całego ludu tej ziemi i do kapłanów: Gdy pościliście i płakaliście w piątym i siódmym miesiącu przez te siedemdziesiąt lat, czy pościliście dla mnie?
4.CYLKOWOświadcz całemu ludowi kraju i kapłanom tak: Gdyście pościli i płakali piątego i siódmego miesiąca w ciągu tych siedmdziesięciu lat, czyście obchodzili post ten dla Mnie?
5.TYSIĄCL.WYD5Powiedz ludowi całego kraju i kapłanom: Jeżeli przez siedemdziesiąt lat pościliście w żałobie w piątym i siódmym miesiącu - czy pościliście ze względu na Mnie?
6.BRYTYJKAPowiedz całemu ludowi kraju i kapłanom:Jeżeli pościliście i pokutowaliście w piątym i siódmym miesiącu, i to w ciągu siedemdziesięciu lat, to czy pościliście dla mnie?
7.POZNAŃSKA- Powiedz do wszystkich mieszkańców kraju i do kapłanów w ten sposób: Czy to ze względu na mnie pościliście, przestrzegając piątego i siódmego miesiąca postu i żałoby w ciągu tych siedemdziesięciu lat?
8.WARSZ.PRASKAZapytaj wszystkich ludzi w całym kraju oraz kapłanów: Pościliście, co prawda, i pokutowaliście każdego piątego i siódmego miesiąca przez lat siedemdziesiąt, ale czy to ze względu na Mnie tak surowo żeście pościli?
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Tak oświadcz całemu ludowi kraju oraz kapłanom: Gdy piątego i siódmego miesiąca w ciągu tych siedemdziesięciu lat pościliście i płakaliście, czy ten post obchodziliście ze względu na Mnie?
10.EIB.BIBLIA.2016.LITPowiedz całemu ludowi tej ziemi oraz kapłanom: Gdy w piątym i siódmym miesiącu pościliście i wyrażaliście skruchę - i to przez siedemdziesiąt lat - to czy naprawdę pościliście dla Mnie?