« 4Moj 4:7 4 Księga Mojżeszowa 4:8 4Moj 4:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPRozpostrą s wirzchu płaszcz czyrwony, a ten lepak przykryją zasłoną modrych skor a wewleką zaboje.
2.WUJEK.1923I rozciągną z wierzchu nakrycie karmazynowe, które zaś nakryją przykryciem z skór fiołkowéj maści, i zawiodą drążki.
3.GDAŃSKA.1881I rozciągną na tem oponę szarłatową, a przykryją to przykryciem skór borsukowych, i założą drążki do niego.
4.GDAŃSKA.2017I rozciągną na tym tkaninę karmazynową i przykryją to przykryciem ze skór borsuczych, i założą jego drążki.
5.CYLKOWI rozciągną nad tém oponę karmazynową a przykryją ją pokrowcem ze skóry borsuczej i założą drążki jego;
6.KRUSZYŃSKIrozciągną nad tem szatę karmazynową i przykryją go nakryciem ze skóry borsuczej i włożą drążki do niego.
7.MIESES[poczem] rozpostrą nad niemi sukno karmazynowe, które okryją [znowu] okryciem ze skóry borsuczej, i założą drążki jego.
8.TYSIĄCL.WYD5Następnie okryją go tkaniną karmazynową, wreszcie pokrowcem ze skór delfinów, na koniec założą drążki.
9.BRYTYJKAPotem rozciągną na nich sukno karmazynowe i przykryją to okryciem ze skór borsuczych, i założą drążki.
10.POZNAŃSKATo [wszystko] spowiją nakryciem z karmazynu, nałożą pokrowiec ze skóry borsuczej i założą [należące do stołu] drążki.
11.WARSZ.PRASKANa to wszystko narzucą najpierw tkaninę karmazynową, a potem skóry delfinów, a wreszcie założą drążki [do przenoszenia stołu].
12.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem rozciągną nad nim karmazynową zasłonę, przykryją go pokrowcem z borsuczej skóry oraz założą jego drążki.
13.EIB.BIBLIA.2016.LITa następnie rozciągną nad tym wszystkim pokrowiec ze szkarłatnego karmazynu, przykryją stół okryciem z garbowanych skór i założą jego drążki.