« 4Moj 8:1 4 Księga Mojżeszowa 8:2 4Moj 8:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Mów Aaronowi, i rzeczesz do niego: Gdy postawisz siedm lamp, lichtarz na stronie południowéj niech postawion będzie. To tedy przykaż, aby lampy ku północy z przeciwia patrzyły ku stołowi chlebów pokładnych: ku téj stronie, ku któréj się lichtarz obrócił, świecić mają.
2.GDAŃSKA.1881Powiedz Aaronowi, a rzecz mu: Gdy zapalisz lampy, siedem lamp przeciwko świecznikowi świecić będą.
3.GDAŃSKA.2017Powiedz Aaronowi: Gdy zapalisz lampy, siedem lamp ma rzucać światło na przednią stronę świecznika.
4.CYLKOW"Powiedz Ahronowi, a objaśnij mu: Gdy będziesz zapalał lampy, to ku przedniej stronie świecznika świecić powinno siedm lamp".
5.KRUSZYŃSKI"Przemów do Aarona i powiedz mu: Gdy ustawisz lampy na przodzie świecznika, siedm ich niechaj świeci".
6.MIESES„Rzeknij do Arona i przemów doń. „Gdy zapalał będziesz lampki, – niech ku świecznika przedniej stronie świeci siedem lampek tych”.
7.TYSIĄCL.WYD5Tak mów do Aarona i to mu powiedz: Gdy ustawisz lampy, wtedy siedem lamp ma rzucać światło na przednią stronę świecznika.
8.BRYTYJKAPrzemów do Aarona i powiedz mu: Gdy będziesz ustawiał lampy, to przednią stronę świecznika niech oświetla siedem lamp.
9.POZNAŃSKA- Oznajmij to Aaronowi: Gdy będziesz ustawiał lampy, rozmieść je tak, aby siedem lamp rzucało światło na przednią stronę świecznika.
10.WARSZ.PRASKAZwróć się do Aarona i powiedz mu: Gdy będziesz umieszczał lampy na świeczniku, to zrób tak, żeby siedem lamp oświetlało przednią część świecznika.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Powiedz Ahronowi i mu objaśnij: Kiedy będziesz zapalał lampy, to siedem lamp powinno świecić ku przedniej stronie świecznika.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPrzekaż Aaronowi: Gdy będziesz ustawiał świecznik, to ustaw go tak, by jego siedem lamp oświetlało stronę przeciwległą do tej, po której jest ustawiony.