« Mat 10:12 Ewangelia Mateusza 10:13 Mat 10:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A jeśliby jednak on dom był dostojny, niech przyjdzie pokój wasz nań, a jeśliby nie był dostojny, pokój wasz k wam niech się wróci.
2.WUJEK.1923A jeźliby był on dom godny, przyjdzie nań pokój wasz, a jeźliby nie był godny, pokój wasz wróci się do was.
3.RAKOW.NTA jeśliby był on dom godny, niech przyjdzie pokój wasz nań; a jeśliby nie był godny, pokój wasz niech się do was wróci.
4.GDAŃSKA.1881A jeźliby on dom tego był godny, niech na niego przyjdzie pokój wasz; a jeźliby nie był godny, pokój wasz niech się wróci do was.
5.GDAŃSKA.2017Jeśli ten dom jest tego godny, niech zstąpi na niego wasz pokój, a jeśli nie jest godny, niech wasz pokój powróci do was.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA jeśliby był on dom godny: przyjdzie nań pokój wasz. A jeśliby nie był godny: pokój wasz wróci się do was.
7.SZCZEPAŃSKII jeśli dom (ten) wart tego będzie, niechże nań zstąpi pokój wasz; jeśliby zaś nie był wart to niech pokój wasz do was się wróci.
8.GRZYM1936A jeśliby był godny ten dom, zstąpi nań pokój wasz; jeśliby zaś nie był godny, pokój wasz wróci się do was.
9.DĄBR.WUL.1973I jeśliby dom ten był godzien, niechże nań zstąpi pokój wasz. A jeśliby nie był godzien, niech pokój wasz do was wróci.
10.DĄBR.GR.1961A jeśliby nie był godzien, niech pokój wasz do was wróci.
11.TYSIĄCL.WYD5Jeśli dom na to zasługuje, niech zstąpi na niego pokój wasz; jeśli zaś nie zasługuje, niech pokój wasz powróci do was.
12.BRYTYJKAA jeśli to dom godzien, niech zstąpi nań pokój wasz, a gdyby nie był godzien, niech pokój wasz wróci do was.
13.POZNAŃSKAA jeśli ten dom będzie na to zasługiwał, niech wasz pokój spłynie na niego, a jeśli nie będzie zasługiwał, niech wasz pokój powróci do was.
14.WARSZ.PRASKAJeśli dom jest tego godny, niech zstąpi nań pokój wasz; jeśli nie, niech wasz pokój powróci do was.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I jeśli dom byłby cenny, niech przyjdzie na niego wasz pokój; ale jeśli nie byłby cenny, niech wasz pokój do was powróci.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITJeśli ten dom okaże się godny, niech wasz pokój zstąpi na niego, w przeciwnym razie niech wasz pokój powróci do was.
17.TOR.NOWE.PRZ.I jeśli ten dom prawdziwie byłby godny, niech przyjdzie pokój wasz do niego, a jeśli nie byłby godny, pokój wasz niech wróci do was.