« Mat 16:3 Ewangelia Mateusza 16:4 Mat 16:5 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Ród zły i cudzołożny znamienia szuka a znamienia nie dadzą jemu, tylko znamie Jony proroka. I zostawiwszy je odszedł.
2.WUJEK.1923Rodzaj zły i cudzołożny znaku szuka, a znak nie będzie mu dano, jedno znak Jonasa proroka. I opuściwszy je, odszedł.
3.RAKOW.NTRodzaj zły i cudzołożny, znamienia się domaga; a znamię nie będzie mu dano, jedno znamię Jonasza Proroka. I zostawiwszy je odszedł.
4.GDAŃSKA.1881Rodzaj zły i cudzołożny znamienia szuka; ale mu znamię nie będzie dane, tylko ono znamię Jonasza proroka. I opuściwszy je, odszedł.
5.GDAŃSKA.2017Pokolenie złe i cudzołożne żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany oprócz znaku proroka Jonasza. I opuściwszy ich, odszedł.
6.SOŁOWEYCZYK.MATRodzaj zły i cudzołożny znamienia szuka: a znamię nie będzie mu dano, jedno znamię Jonasza Proroka. I opuściwszy je odszedł.
7.SZCZEPAŃSKIPlemię przewrotne i wiarołomne domaga się znaku; ale znaku mu nie dadzą, jeno znak Jonasza {proroka}. I opuściwszy ich, odszedł.
8.MARIAWICIRodzaj zły i cudzołożny znaku szuka, ale znak nie będzie mu dany, jedno znak Jonasza proroka. I opuściwszy ich odszedł.
9.GRZYM1936Zmiany na niebie rozpoznać umiecie, a znaków czasu nie potraficie? Pokolenie to przewrotne i cudzołożne znaku chce, ale mieć go nie będzie tylko znak Jonasza proroka. Zostawił ich i odszedł.
10.DĄBR.WUL.1973(16:4b) Plemię złe i cudzołożne znaku szuka, a inny znak mu nie będzie dany, jeno znak Jonasza Proroka. I opuściwszy ich odszedł.
11.DĄBR.GR.1961(16:4b) Plemię złe i cudzołożne znaku szuka, a inny znak nie będzie mu dany, jak tylko znak Jonasza. I opuściwszy ich odszedł.
12.TYSIĄCL.WYD5Plemię przewrotne i wiarołomne żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku Jonasza. A zostawiwszy ich, odszedł.
13.BRYTYJKARód zły i cudzołożny domaga się znaku, ale znak nie będzie mu dany, chyba tylko znak Jonasza. I opuściwszy ich, odszedł.
14.POZNAŃSKAPokolenie złe i wiarołomne domaga się znaku, ale nie otrzyma innego znaku oprócz znaku Jonasza. I odszedł.
15.WARSZ.PRASKAPokolenie przewrotne i wiarołomne! Domagają się znaku, ale nie będzie im dany żaden inny znak, tylko znak Jonasza. I zostawiwszy ich, odszedł.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Pokolenie złe i cudzołożne znaku szuka; ale znak nie będzie mu dany, jak tylko znak proroka Jonasza. Po czym opuścił ich i odszedł.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPokolenie złe i cudzołożne szuka znaku! Lecz znak nie będzie mu dany, poza znakiem Jonasza. Z tym ich zostawił i odszedł.
18.TOR.PRZ.2023Pokolenie złe i cudzołożne szuka znaku; ale znak nie będzie mu dany, chyba że znak proroka Jonasza.” I opuścił ich, i odszedł.