« Mat 24:28 Ewangelia Mateusza 24:29 Mat 24:30 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A wnet po utrapieniu dni onych, słońce zaćmi się, i miesiąc nie da światła swego. I gwiazdy pospadają znieba. I mocy niebieskie zakołyszą się.
2.WUJEK.1923A natychmiast po utrapieniu onych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da światłości swojéj, a gwiazdy będą padać z nieba, i mocy niebieskie poruszone będą.
3.RAKOW.NTA wnetże po ucisku dni onych, słońce zaćmi się; I księżyc nie da jasności swej, i gwiazdy upadną z nieba, i mocy niebieskie zatrząsną się.
4.GDAŃSKA.1881A zaraz po utrapieniu onych dni słońce się zaćmi, a księżyc nie da jasności swojej, i gwiazdy będą padać z nieba, i mocy niebieskie poruszą się.
5.GDAŃSKA.2017A zaraz po ucisku tych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku, gwiazdy będą spadać z nieba i moce niebieskie zostaną poruszone.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA natychmiast po utrapieniu onych dni słońce się zaćmi, i księżyc nie da światłości swojej, a gwiazdy będą padać z nieba, i mocy niebieskie poruszone będą.
7.SZCZEPAŃSKIA natychmiast po udręce dni owych »słońce się zaćmi, księżyc też nie da blasku swego«, a gwiazdy z nieba spadać będą i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
8.MARIAWICIA natychmiast po utrapieniu onych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da światłości swojej, i gwiazdy będą padać z nieba, i moce niebieskie poruszone będą.
9.GRZYM1936Zaraz po owych strasznych dniach słońce się zaćmi, księżyc światło wstrzyma, gwiazdy będą spadać z nieba a moce niebieskie poruszone będą.
10.DĄBR.WUL.1973A natychmiast po udręczeniu owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da światłości swojej, a gwiazdy spadać będą z nieba i moce niebieskie poruszone będą.
11.DĄBR.GR.1961A natychmiast po udręczeniu owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da światłości swojej a gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie poruszone będą.
12.TYSIĄCL.WYD5Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną spadać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
13.BRYTYJKAA zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone.
14.POZNAŃSKAA zaraz po udręce tych dni "słońce się zaćmi i księżyc nie da światła, i gwiazdy będą spadać" z nieba i "moce niebieskie" będą wstrząśnięte.
15.WARSZ.PRASKAA wkrótce po ucisku dni owych słońce się zaćmi, księżyc straci swój blask, gwiazdy poczną spadać z nieba, a moce niebieskie będą zachwiane.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A zaraz po ucisku owych dni, zostanie zaćmione słońce, księżyc nie da swojego blasku, gwiazdy z nieba będą upadać na siebie i moce niebios zostaną poruszone.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITA zaraz po ucisku tych dni słońce ulegnie zaćmieniu i księżyc straci swój blask, gwiazdy będą spadać z nieba i moce nieba nawiedzi wstrząs.
18.TOR.PRZ.2023A zaraz po ucisku tych dni słońce zostanie zaćmione i księżyc nie da swojej jasności, i gwiazdy spadać będą z nieba, a moce niebieskie zostaną poruszone.