« Mat 24:29 Ewangelia Mateusza 24:30 Mat 24:31 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A tedy zjawi się znamię syna człowieczego na niebie, i tedy zapłaczą wszytkie pokolenia ziemie. I ujrzą syna człowieczego przychodzącego na obłokach niebieskich zmocą i sławą wielką.
2.WUJEK.1923A na on czas się ukaże znak Syna człowieczego na niebie: i tedy będą narzekać wszystkie pokolenia ziemie i ujrzą Syna człowieczego, przychodzącego w obłokach niebieskich z mocą wielką i majestatem.
3.RAKOW.NTA tedy się okaże znamię Syna człowieczego na niebie; tedy będą kwilić wszytkie pokolenia ziemie, i oglądają Syna człowieczego przychodzącego na obłokach Niebieskich z mocą i sławą wielką.
4.GDAŃSKA.1881Tedyć się ukaże znamię Syna człowieczego na niebie, a tedy będą narzekać wszystkie pokolenia ziemi, i ujrzą Syna człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich, z mocą i z chwałą wielką;
5.GDAŃSKA.2017Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego. Wtedy będą lamentować wszystkie ludy ziemi i ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach niebieskich z mocą i wielką chwałą.
6.SOŁOWEYCZYK.MATA na on czas się ukaże znak syna człowieczego na niebie: i tedy będą narzekać wszystkie pokolenia ziemi: i ujrzą syna człowieczego przychodzącego w obłokach niebieskich z mocą wielką i z majestatem.
7.SZCZEPAŃSKII wówczas na niebiesiech ukaże się znak Syna człowieczego. Wtedy to »biadać będą wszystkie plemiona ziemi«, i ujrzą Syna człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką potęgą i chwałą.
8.MARIAWICII wtedy ukaże się znak Syna Człowieczego na niebie; i wtedy będą narzekać wszystkie pokolenia ziemi; I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego w obłokach niebieskich z mocą wielką i majestatem.
9.GRZYM1936Wtedy ukaże się na niebie znak syna człowieczego: i będą płakać wszystkie ludy ziemi, widząc syna człowieczego na obłokach niebieskich w całym blasku potęgi swej i majestatu.
10.DĄBR.WUL.1973A wówczas ukaże się na niebiosach znak Syna Człowieczego i wtedy płakać będą wszystkie pokolenia ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego w obłokach niebieskich z mocą wielką i majestatem.
11.DĄBR.GR.1961A wówczas ukaże się na niebiosach znak Syna Człowieczego i wtedy lamentować będą wszystkie pokolenia ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego w obłokach niebieskich z mocą wielką i majestatem.
12.TYSIĄCL.WYD5Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą.
13.BRYTYJKAI wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy biadać będą wszystkie plemiona ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą,
14.POZNAŃSKAWtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego. I "płakać będą wszystkie pokolenia ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach niebieskich" z wielką mocą i chwałą.
15.WARSZ.PRASKAI wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, wtedy też poczną narzekać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego zstępującego na obłokach z mocą wielką i chwałą.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Także wtedy zostanie wydany w Niebie sygnał Syna Człowieka. Wówczas będą narzekać wszystkie plemiona kraju, oraz ujrzą Syna Człowieka przychodzącego na obłokach nieba z mocą i wielką chwałą.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITWtedy na niebie ukaże się znak Syna Człowieczego, a ludzie wszystkich plemion ziemi będą bić się w piersi, zobaczą bowiem Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
18.TOR.PRZ.I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą bić się w piersi wszystkie plemiona ziemi, i zobaczą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z mocą i z wielką chwałą.