« Mat 3:6 Ewangelia Mateusza 3:7 Mat 3:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A widząc wiele Faryzeuszów i Saduceuszów przychodzączych do grążania jego, rzekł im: wyrodkowie żmijewi, kto ukazał wam uciekać od przyszłego gniewu?
2.WUJEK.1923A gdy widział wielu z Pharyzeuszów i Sadduceuszów przychodzących do chrztu swego, mówił im: Rodzaju jaszczórczy! któż wam pokazał, abyście uciekali od przyszłego gniewu?
3.RAKOW.NTA ujźrzawszy wiele z Faryzeuszów i Sadukieuszów przychodzących do ponurzenia swego, rzekł im: Spłodzenia żmijów! któż wam pokazał, uciekać od przyszłego gniewu?
4.GDAŃSKA.1881A gdy ujrzał wiele z Faryzeuszów i Saduceuszów przychodzących do chrztu swego, rzekł im: Rodzaju jaszczurczy! któż wam pokazał, żebyście uciekali przed przyszłym gniewem?
5.GDAŃSKA.2017A gdy zobaczył wielu spośród faryzeuszy i saduceuszy przychodzących do chrztu, powiedział im: Plemię żmijowe, któż was ostrzegł, żebyście uciekali przed nadchodzącym gniewem?
6.SOŁOWEYCZYK.MATA gdy widział wielu z Faryzeuszów i Saduceuszów przychodzących do chrztu, mówił im: Rodzaju jaszczurczy, któż wam pokazał, abyście uciekali od przyszłego gniewu?
7.SZCZEPAŃSKIA widząc wielu faryzeuszów i saduceuszów, przystępujących do swego chrztu, odezwał się do nich: Plemię żmijowe! Któż was zapewnił, że ujdziecie przed nadchodzącym gniewem!?
8.MARIAWICIA widząc wielu z Faryzeuszów i Saduceuszów przychodzących do chrztu jego, mówił do nich: Rodzaju jaszczurczy, któż wam wykazał, żebyście uciekali od przyszłego gniewu?
9.GRZYM1936Ale kiedy widział wielu Faryzeuszów i Saduceuszów, przystępujących do jego chrztu, odezwał się do nich: Pokolenie jaszczurcze, kto was nakłonił uciekać przed gniewem, co idzie?
10.DĄBR.WUL.1973A gdy widział wielu faryzeuszów i saduceuszów przychodzących do chrztu swego, mówił im: Plemię żmijowe, któż was zapewni, że ujdziecie gniewu przyszłego?
11.DĄBR.GR.1961A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów przychodzących, aby się ochrzcić, rzekł im: Plemię żmijowe, któż to was pouczył, jak umknąć przed gniewem przyszłym?
12.TYSIĄCL.WYD5A gdy widział, że przychodziło do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem?
13.BRYTYJKAA gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów, przychodzących do chrztu, rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?
14.POZNAŃSKAZobaczywszy wielu faryzeuszów i saduceuszów, którzy przychodzili do niego po chrzest, powiedział: - Żmije! Któż was zapewnił, że unikniecie zbliżającego się gniewu?
15.WARSZ.PRASKAA kiedy widział, że przychodziło także wielu faryzeuszy i saduceuszy, żeby się ochrzcić, począł wołać do nich: Plemię żmijowe, kto wam powiedział, że zdołacie uniknąć zbliżającego się gniewu?
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A kiedy ujrzał wielu z faryzeuszów i saduceuszów przychodzących do swego chrztu, powiedział im: Rodzaju żmijowy, któż wam pokazał, żebyście uciekali przed nadchodzącym gniewem?
17.EIB.BIBLIA.2016.LITA gdy zobaczył, że wielu faryzeuszów i saduceuszów przychodzi na chrzest, powiedział: Wy, pomioty żmij, czy ktoś wam doradził, aby uchodzić przed nadchodzącym gniewem?
18.TOR.PRZ.A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów przychodzących do jego chrztu, powiedział im: Płody żmij! Kto wam pokazał, jak uciec od nadchodzącego gniewu?