« Mar 1:15 Ewangelia Marka 1:16 Mar 1:17 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A przechadzając się przy morzu Galileyskiem ujrzał Symona i Andrzeja brata jego rzucające sieci w morze. Byli bo rybitwi.
2.WUJEK.1923A przechodząc się nad morzem Galilejskiem, ujrzał Symona i Andrzeja, brata jego, zapuszczające sieci w morze; (bo byli rybitwi).
3.RAKOW.NTA przechadzając się nad morzem Galileyskim, ujźrzał Symona i Andrzeia, brata jego, rzucające sieć w morze; (bo byli rybitwi.)
4.GDAŃSKA.1881A przechodząc się nad morzem Galilejskiem, ujrzał Szymona i Andrzeja, brata jego, zapuszczających sieć w morze; bo byli rybitwi.
5.GDAŃSKA.2017A przechadzając się nad Morzem Galilejskim, zobaczył Szymona i Andrzeja, jego brata, zarzucających sieć w morze; byli bowiem rybakami.
6.SZCZEPAŃSKIA przechodząc brzegiem morza Galilejskiego, ujrzał Szymona i jego brata Andrzeja, jak zarzucali {sieci} w morze; byli bowiem rybakami.
7.MARIAWICII przechodząc nad morzem Galilejskiem ujrzał Szymona i Andrzeja, brata jego, zapuszczających sieci w morze (byli bowiem rybakami),
8.GRZYM1936A przechodząc nad morzem galilejskim zobaczył Szymona i Andrzeja, brata jego, którzy zapuszczali sieci w morze, (byli bowiem rybakami).
9.DĄBR.WUL.1973A przechodząc nad Morzem Galilejskim ujrzał Szymona i Andrzeja, brata jego, zarzucających sieci w morze (byli bowiem rybakami).
10.DĄBR.GR.1961A przechodząc brzegiem Morza Galilejskiego ujrzał Szymona i Andrzeja, brata Szymona, zarzucających sieci w morze (byli bowiem rybakami).
11.TYSIĄCL.WYD5Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał Szymona i brata Szymonowego, Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami.
12.BRYTYJKAA przechodząc nad Morzem Galilejskim, ujrzał Szymona i Andrzeja, brata Szymona, którzy zarzucali sieci w morze; byli bowiem rybakami.
13.POZNAŃSKAKiedy szedł nad Morzem Galilejskim, zobaczył Szymona i Andrzeja, brata Szymonowego, zarzucających sieci w morze - byli bowiem rybakiami. I powiedział im Jezus: -
14.WARSZ.PRASKAA kiedy przechodził nad Jeziorem Galilejskim, zobaczył Szymona i Andrzeja, brata Szymona, jak zarzucali w jezioro sieci. Byli bowiem rybakami.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A przechodząc obok morza Galilei, ujrzał Szymona oraz jego brata Andrzeja, którzy zapuszczali sieć w morze; gdyż byli rybakami.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy przechodził brzegiem Jeziora Galilejskiego, zobaczył Szymona i jego brata Andrzeja, jak raz z jednej, raz z drugiej strony rzucali w wodę sieć. Byli oni rybakami.
17.TOR.PRZ.A gdy przechodził nad Morzem Galilejskim, ujrzał Szymona i Andrzeja, brata jego, zarzucających sieć rybacką w morze; bo byli rybakami.