« Mar 1:6 Ewangelia Marka 1:7 Mar 1:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I przepowiadał mówiąc: idzie mocniejszy niż ja za mną, którego nie jestem godzien przypadszy rozwięzać rzemyka botów jego.
2.WUJEK.1923I przepowiadał, mówiąc: Idzie za mną możniejszy niźli ja, którego nie jestem godzien, upadłszy, rozwiązać rzemyka trzewików jego.
3.RAKOW.NTI obwoływał, mówiąc: Przychodzi silniejszy niźli ja za mną, któremu nie jestem godny nachyliwszy się rozwiązać rzemyka u obuwia jego.
4.GDAŃSKA.1881I kazał, mówiąc: Idzie za mną możniejszy niżeli ja, któremum nie jest godzien, schyliwszy się, rozwiązać rzemyka u obuwia jego.
5.GDAŃSKA.2017I głosił: Idzie za mną mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godny, schyliwszy się, rozwiązać rzemyka u jego obuwia.
6.SZCZEPAŃSKII nauczał, mówiąc: Po mnie przychodzi mocniejszy odemnie, a jam Mu niegodzien do nóg upaść i rozwiązać rzemyka u sandałów Jego.
7.MARIAWICII przepowiadał mówiąc: Idzie za mną możniejszy niźli ja, Któremu ja nie jestem godzien upadłszy, rozwiązać rzemyka u obuwia Jego.
8.GRZYM1936Ten, co za mną idzie, większy jest niż ja; choćbym na kolanach upadł, nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u trzewików jego.
9.DĄBR.WUL.1973Idzie za mną mocniejszy niźli ja, któremu nie jestem godzien, padłszy na ziemię, rozwiązać rzemyka u sandałów jego.
10.DĄBR.GR.1961Idzie za mną możniejszy niż ja, któremu nie jestem godzien, pochyliwszy się, rozwiązać rzemyka u sandałów jego.
11.TYSIĄCL.WYD5I tak głosił: Idzie za mną mocniejszy ode mnie, a ja nie jestem godzien, aby schyliwszy się, rozwiązać rzemyk u Jego sandałów.
12.BRYTYJKAA głosił, mówiąc: Idzie za mną mocniejszy niż ja, któremu nie jestem godzien, schyliwszy się, rozwiązać rzemyka u sandałów jego.
13.POZNAŃSKAI wołał: - Idzie za mną mocniejszy ode mnie, a ja nie jestem wart tego, żeby pochylić się i rozwiązać rzemień u Jego sandałów.
14.WARSZ.PRASKAI nauczał wołając: Idzie za mną mocniejszy ode mnie, Ten, któremu ja nie jestem godzien, schyliwszy się, rozwiązać rzemyka u Jego sandałów.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Głosił też, mówiąc: Za mną idzie mocniejszy niż ja, któremu nie jestem godzien schylić się i rozwiązać rzemyka jego butów.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITZapowiadał on: Podąża za mną ktoś ważniejszy ode mnie, przed kim nie jestem godny schylić się i rozwiązać Mu rzemyka u sandałów.
17.TOR.PRZ.Głosił też, mówiąc: Idzie za mną mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godny, schylając się, rozwiązać rzemienia Jego sandałów.