« Mar 16:7 Ewangelia Marka 16:8 Mar 16:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A wyszedszy uciekły od grobu. Bo je wzięło było drżenie, i zapamiętanie, a nikomu nic nie rzekły, bo się bały.
2.WUJEK.1923A one wyszedłszy, uciekły z grobu, albowiem zjęło je drżenie i strach, a nikomu nic nie powiadały; bo się bały.
3.RAKOW.NTA wyszedszy prędko uciekły od grobu: abowiem zięło je drzżenie, i zapamiętanie; i nikomu nic nie powiedały; bo się bały.
4.GDAŃSKA.1881A wyszedłszy prędko, uciekły od grobu: albowiem zdjęło je drżenie i zdumienie, a nikomu nic nie powiadały; bo się bały.
5.GDAŃSKA.2017Wyszły więc szybko i uciekły od grobu, bo ogarnął je lęk i zdumienie. Nikomu też nic nie mówiły, ponieważ się bały.
6.SZCZEPAŃSKI[One] więc wyszły, i uciekły od grobowca, bo zdjął je strach i zdumienie; i nikomu nic nie mówiły, bały się bowiem.
7.MARIAWICIA one wyszedłszy, uciekły z grobu, albowiem zdjął je strach i drżenie. I nikomu nic nie powiadały, bo się bały.
8.GRZYM1936A one wyszły z grobu i uciekły: zdjął je strach i zdumienie; i nikomu nic nie powiedziały, bo się bały bardzo.
9.DĄBR.WUL.1973A one wychodząc uciekły z grobowca, zdjął je bowiem strach i przerażenie, i nikomu nic nie mówiły, lękały się bowiem.
10.DĄBR.GR.1961A one wyszedłszy, uciekły od grobowca, opanował je bowiem strach i przerażenie. Nikomu też nic nie powiedziały, bo były przejęte lękiem.
11.TYSIĄCL.WYD5One wyszły i uciekły sprzed grobu: ogarnęło je bowiem zdumienie i przestrach. Nikomu też nic nie powiedziały, bo się bały.
12.BRYTYJKAA wyszedłszy, uciekły od grobu, ogarnął je bowiem lęk, i zdumienie, i nic nikomu nie mówiły, bo się bały.
13.POZNAŃSKAWyszedłszy uciekły od grobu, bo dławił je strach i przerażenie. I nikomu nic nie powiedziały, bo się bały.
14.WARSZ.PRASKAA one, wyszedłszy, uciekły od grobowca. Ogarnęło je bowiem zdumienie i trwoga. I nic nikomu nie powiedziały, bo się bały.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zatem szybko wyszły oraz uciekły od grobowca, bo ogarnęło je drżenie i zdumienie, i nikomu nic nie mówiły, bo się bały.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITWyszły zatem i wręcz uciekły od grobu, czuły bowiem na przemian strach i ogromną radość. Ale ponieważ lęk wziął górę, nic nikomu nie powiedziały. Wszystko to natomiast, co same usłyszały, zwięźle opowiedziały ludziom zebranym wokół Piotra. Po tych wydarzeniach również sam Jezus rozesłał za ich pośrednictwem, na wschód i na zachód, święte i niezniszczalne przesłanie o wiecznym zbawieniu. Amen.
17.TOR.PRZ.I wyszły, szybko uciekły z grobowca, bowiem ogarnęło je drżenie i uniesienie; a nikomu nic nie mówiły, bo się bały.