« Mar 9:18 Ewangelia Marka 9:19 Mar 9:20 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A on odpowiedając mu mówi: O rodzie niewierny, i dokądże u was będę? Dokądże cierpię was? Przywiedźcie go ku mnie.
2.WUJEK.1923(9:18) Który odpowiadając im, rzekł: O narodzie niewierny! dokądże przy was będę? dokądże was cierpieć będę? przynieście go do mnie.
3.RAKOW.NTA on odpowiedziawszy mu mówi: O rodzaju niewierny, dokądże u was będę? dokądże was znaszać będę? przywiedźcie go do mnie.
4.GDAŃSKA.1881Lecz on odpowiadając mu, rzekł: O rodzaju niewierny! dokądże z wami będę? i dokądże was cierpieć będę? przywiedźcie go do mnie.
5.GDAŃSKA.2017A on mu odpowiedział: O pokolenie bez wiary! Jak długo będę z wami? Jak długo mam was znosić? Przyprowadźcie go do mnie.
6.SZCZEPAŃSKIA On odezwał się i rzekł im: O plemię niewierne! Dopókiż to mam być z wami? Dopókiż mam was znosić? Przyprowadźcie go do Mnie!
7.GRZYM1936A on odrzekł: O narodzie niewierny, dokądże będę z wami? dokąd będę was znosił? Przyprowadźcie go do mnie.
8.DĄBR.WUL.1973(9:18) A on odpowiadając im rzekł: O, plemię niewierne, dokądże to wśród was będę? Jak długo cierpieć was będę? Przynieście go do mnie.
9.DĄBR.GR.1961(9:18) A on odpowiadając im rzekł: O plemię bez wiary, dokądże to wśród was będę? Jak długo cierpieć was będę? Przywiedźcie go do mnie.
10.TYSIĄCL.WYD5Odpowiadając im, [Jezus] rzekł: O plemię niewierne, jak długo mam być z wami? Jak długo mam was znosić? Przyprowadźcie go do Mnie!
11.BRYTYJKAA On im odrzekł, mówiąc: O rodzie bez wiary! Jak długo będę z wami? Dokąd będę was znosił? Przywiedźcie go do mnie!
12.POZNAŃSKAOn zaś im odpowiedział: - Pokolenie niedowiarków, jak długo jeszcze będę z wami? Jak długo was jeszcze będę znosił? Przyprowadźcie go do Mnie.
13.WARSZ.PRASKAA On odpowiadając im rzekł: O, plemię niewierne! Jak długo mam jeszcze przebywać wśród was? Dokądże mam was jeszcze znosić? Przyprowadźcie go do Mnie!
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zaś on odpowiadając, mówi: O pokolenie bez wiary, jak długo będę z waszym? Jak długo wasze będę znosił? Przynieście go do mnie.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITOn zaś odpowiedział im tymi słowy: O rodzie bez wiary! Jak długo przy was będę? Jak długo będę was znosił? Przyprowadźcie go do Mnie!
16.TOR.NOWE.PRZ.A On w odpowiedzi, rzekł mu: O niewierne pokolenie! Jak długo przy was będę? I jak długo będę was znosić? Przyprowadźcie go do mnie.