« Łuk 9:62 Ewangelia Łukasza 10:1 Łuk 10:2 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A Potym ukazał Pan i drugie siedmdziesiąt i posłał je po dwu przed obliczem swem, do każdego miasta i miejsca, gdzie miał sam przyść.
2.WUJEK.1923A potem naznaczył Pan i drugich siedmdziesiąt i dwu i rozesłał je po dwu przed sobą do wszystkich miast i miejsca, kędy sam przyjść miał.
3.RAKOW.NTA potym naznaczył Pan i drugich siedmdziesiąt, i rozesłał je po dwu przed obliczem swoim do każdego miasta i miejsca, kędy miał sam przyść.
4.GDAŃSKA.1881A potem naznaczył Pan i drugich siedmdziesiąt, i rozesłał je po dwóch przed obliczem swojem do każdego miasta i miejsca, do którego przyjść miał.
5.GDAŃSKA.2017A potem Pan wyznaczył jeszcze innych siedemdziesięciu i rozesłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejsca, do którego sam miał przyjść.
6.SZCZEPAŃSKIPotem zaś wyznaczył {Pan} innych jeszcze siedmdziesięciu {dwóch}, i wysłał ich po dwóch przed Sobą, do każdego miasta i miejsca, dokąd sam zamierzał przybyć.
7.MARIAWICIA potem naznaczył Pan i innych siedemdziesięciu i dwóch, i posłał ich po dwóch przed Obliczem Swojem do każdego miasta i na każde miejsce, gdzie Sam miał przyjść.
8.BIESZK.ŁUK.1931Potem wyznaczył Pan jeszcze siedmdziesięciu dwóch innych na uczniów swoich i rozesłał ich po dwóch przed sobą do wszystkich miast i miejscowości, do których później sam przyjść zamierzał.
9.GRZYM1936Potem wybrał sobie Pan jeszcze innych siedemdziesięciu dwóch i rozesłał ich po dwóch do wszystkich miast, dokąd sam miał przyjść.
10.DĄBR.WUL.1973A potem wyznaczył Pan także innych siedemdziesięciu dwóch i rozesłał ich przed sobą, po dwóch do każdego miasta i miejsca, dokąd miał nadejść.
11.DĄBR.GR.1961A potem wyznaczył Pan innych siedemdziesięciu dwóch i rozesłał ich przed sobą, po dwóch, do każdego miasta i miejsca, dokąd miał nadejść.
12.TYSIĄCL.WYD5Następnie wyznaczył Pan jeszcze innych siedemdziesięciu dwu i wysłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejscowości, dokąd sam przyjść zamierzał.
13.BRYTYJKAA potem wyznaczył Pan innych, siedemdziesięciu dwóch, i rozesłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejscowości, dokąd sam zamierzał się udać.
14.POZNAŃSKAPotem Pan wyznaczył innych siedemdziesięciu dwóch i rozesłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejsca, do którego zamierzał się udać.
15.WARSZ.PRASKAA potem wyznaczył Pan jeszcze innych siedemdziesięciu dwóch i wysłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejscowości, którą sam miał odwiedzić.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem Pan wyznaczył siedemdziesięciu innych oraz rozesłał ich po dwóch przed swoją osobą, do każdego miasta i miejsca, gdzie sam miał zamiar przyjść.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem Pan wyznaczył innych siedemdziesięciu dwóch ludzi i rozesłał ich przed sobą po dwóch do każdego miasta i miejsca, gdzie sam zamierzał się udać.
18.TOR.PRZ.A potem wyznaczył Pan i innych siedemdziesięciu, i wysłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejsca, do którego sam miał przyjść.