« Łuk 19:13 Ewangelia Łukasza 19:14 Łuk 19:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A oni obywatele jego nienajrzeli ji, i posłali poselstwo za nim, mówiąc: Nie chcemy żeby ten królował nad nami.
2.WUJEK.1923A mieszczanie jego mieli go w nienawiści i wyprawili za nim poselstwo, mówiąc: Nie chcemy, aby ten królował nad nami.
3.RAKOW.NTA mieszczanie jego nienawidzieli go, i posłali poselstwo za nim, mówiąc: Niechcemy aby ten królował nad nami.
4.GDAŃSKA.1881Lecz mieszczanie jego mieli go w nienawiści, i wyprawili za nim poselstwo, mówiąc: Nie chcemy, aby ten królował nad nami.
5.GDAŃSKA.2017Lecz jego poddani nienawidzili go i wysłali za nim poselstwo ze słowami: Nie chcemy, aby ten człowiek królował nad nami.
6.SZCZEPAŃSKIAle obywatele jego nienawidzili go; wysłali więc za nim poselstwo, oświadczając: Nie chcemy, aby ten nad nami królował.
7.MARIAWICIA mieszczanie jego nienawidzili go i posłali poselstwo za nim, mówiąc: Nie chcemy, żeby ten miał królować nad nami.
8.BIESZK.ŁUK.1931Ale poddani jego nienawidzili go i wyprawili za nim poselstwo z oświadczeniem: Nie chcemy, aby ten królował nad nami.
9.GRZYM1936Ale obywatele jego nie lubili go i wysłali za nim poselstwo, oświadczając: Nie chcemy już jego rządów.
10.DĄBR.WUL.1973A poddani jego nienawidzili go i wyprawili za nim poselstwo mówiąc: Nie chcemy, aby ten panował nad nami.
11.DĄBR.GR.1961A mieszkańcy tego miasta nienawidzili go i wyprawili za nim poselstwo mówiąc: Nie chcemy, aby on objął panowanie nad nami.
12.TYSIĄCL.WYD5Ale jego współobywatele nienawidzili go i wysłali za nim poselstwo z oświadczeniem: Nie chcemy, żeby ten królował nad nami.
13.BRYTYJKALecz poddani nienawidzili go, wysłali więc za nim poselstwo z tymi słowy: Nie chcemy, aby ten królował nad nami.
14.POZNAŃSKAJego poddani nienawidzili go i wysłali za nim poselstwo z oświadczeniem: Nie chcemy, żeby był naszym królem.
15.WARSZ.PRASKAA poddani nienawidzili go. Posłali wtedy zaraz za nim poselstwo ze słowami: Nie chcemy, żeby on nami rządził.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale jego obywatele go nie cierpieli i z powrotem odesłali jego poselstwo, mówiąc: Nie chcemy aby ten zapanował nad nami.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITLecz jego poddani nienawidzili go i wysłali za nim delegację z takim oświadczeniem: Nie chcemy, aby ten człowiek był naszym królem.
18.TOR.PRZ.2023Natomiast poddani jego nienawidzili go i wysłali za nim poselstwo, mówiąc: Nie chcemy, aby ten królował nad nami.