« Łuk 2:42 Ewangelia Łukasza 2:43 Łuk 2:44 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(2:42) I skończywszy dni, gdy się nawaracali został Jesus pacholę w Jeruzalimie, a nie poznali rodzicy jego.
2.WUJEK.1923A skończywszy dni, gdy się wracali, zostało dziecię Jezus w Jeruzalem, a nie obaczyli rodzicy jego.
3.RAKOW.NTA skończywszy dni, gdy się nawracali oni, zetrwało Jezus dziecię w Jeruzalem; a tego niewiedział Józef i matka jego.
4.GDAŃSKA.1881I gdy skończyli one dni, a już się wracali nazad, zostało dziecię Jezus w Jeruzalemie, a tego nie wiedział Józef i matka jego.
5.GDAŃSKA.2017A gdy minęły te dni i już wracali, dziecię Jezus zostało w Jerozolimie, ale Józef i jego matka o tym nie wiedzieli.
6.SZCZEPAŃSKIA po upływie świąt, gdy wybierali się z powrotem, pozostał młody Jezus w Jerozolimie, o czem nie wiedzieli Rodzice Jego.
7.MARIAWICIi wypełniwszy dni (święte), gdy się wracali (do domu), zostało Dziecię Jezus w Jeruzalem, i nie wiedzieli tego rodzice Jego.
8.BIESZK.ŁUK.1931A po skończonych świętach wybrali się w drogę powrotną. Dziecię Jezus zaś pozostało w Jerozolimie. Uszło to wszakże uwagi rodziców jego.
9.GRZYM1936i po świętach wracali, dziecię Jezus zostało w mieście, a rodzice tego nie zauważyli.
10.DĄBR.WUL.1973A po upływie dni, gdy wracali, zostało dziecię Jezus w Jerozolimie, a nie wiedzieli o tym rodzice jego.
11.DĄBR.GR.1961A po upływie dni, kiedy wracali, zostało dziecię Jezus w Jerozolimie, a nie wiedzieli o tym rodzice jego.
12.TYSIĄCL.WYD5Kiedy wracali po skończonych uroczystościach, został młody Jezus w Jerozolimie, a tego nie zauważyli Jego Rodzice.
13.BRYTYJKAA gdy te dni dobiegły końca i wracali, zostało dziecię Jezus w Jerozolimie, o czym nie wiedzieli jego rodzice,
14.POZNAŃSKAŚwięta się skończyły, oni wracali do domu, a chłopiec Jezus został w Jeruzalem, ale Jego rodzice nie wiedzieli o tym.
15.WARSZ.PRASKAPo upływie uroczystości, gdy oni znajdowali się w drodze powrotnej, Jezus – jeszcze dziecko – został w Jerozolimie, o czym nie wiedzieli Jego rodzice.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy oni wracali, po wypełnieniu owych dni, chłopiec Jezus pozostał w Jerozolimie. Ale nie wiedział tego Józef, ani jego matka;
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPo świętach natomiast, kiedy już wracali, Jezus, kilkunastoletni chłopiec, pozostał w Jerozolimie. Rodzice nie wiedzieli o tym.
18.TOR.PRZ.2023I po skończeniu tych dni, gdy wracali, pozostał chłopiec Jezus w Jerozolimie, a Józef i Jego matka o tym nie wiedzieli.