« DzA 7:29 Dzieje Apostolskie 7:30 DzA 7:31 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A gdy się mu spełniło lat czterdzieści, ukazał się mu w pustyni góry Synaie anioł pański w płomieniu ognistem wgłogu.
2.WUJEK.1923A gdy wyszło lat czterdzieści, ukazał się mu na puszczy góry Synai Anioł w ogniu płomienistym krza.
3.RAKOW.NTA gdy się spełniło lat czterdzieści, ukazał się mu na puszczy góry Syna Anioł Pański w płomieniu ogniowym głogu.
4.GDAŃSKA.1881A gdy się wypełniło czterdzieści lat, ukazał mu się na puszczy góry Synaj Anioł Pański w płomieniu ognistym w krzaku.
5.GDAŃSKA.2017Po czterdziestu latach ukazał mu się na pustyni góry Synaj anioł Pana w płomieniu ognia w krzaku.
6.JACZEWSKIA po upływie czterydziestu lat na pustyni góry Syna ukazał mu się Anioł w krzaku gorejącym.
7.SZCZEPAŃSKIA po upływie lat czterdziestu ukazał mu się na pustyni gór Synaju anioł Pański w płomieniu krzaka gorejącego.
8.DĄBR.WUL.1973A gdy upłynęło lat czterdzieści, ukazał mu się na pustyni góry Synaj Anioł Pański w płomieniu krzaka gorejącego.
9.DĄBR.GR.1961A kiedy upłynęło lat czterdzieści, ukazał mu się na pustyni góry Synaj Anioł w płomieniu krzaka gorejącego.
10.TYSIĄCL.WYD5Po czterdziestu latach ukazał mu się na pustyni góry Synaj Anioł Pański w płomieniu ognistego krzewu.
11.BRYTYJKAA kiedy minęło czterdzieści lat, ukazał mu się na pustyni góry Synaj anioł w płomieniu gorejącego krzaka.
12.POZNAŃSKAKiedy upłynęło czterdzieści lat, na pustyni góry Synaj w płomieniu krzaka ognistego ukazał mu się anioł.
13.WARSZ.PRASKAPo czterdziestu latach, [pewnego dnia] na pustyni [w pobliżu] góry Synaj ukazał mu się w ognistym krzaku anioł Pański.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A kiedy zostało wypełnione czterdzieści lat, na pustkowiu wyżyny Synaj dał mu się zobaczyć Anioł Pański w płomieniu ognia jeżyny.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy się wypełniło dalszych czterdzieści lat, na pustyni, niedaleko góry Synaj, w ogniu płonącego krzaka, ukazał mu się anioł.
16.TOR.NOWE.PRZ.A gdy się wypełniło czterdzieści lat, ukazał mu się na pustyni góry Synaj anioł Pana w płomieniu płonącego krzewu.