« DzA 7:59 Dzieje Apostolskie 7:60 DzA 8:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A poklęknąwszy na kolana, krzyknął głosem wielkim: Panie, nie poczytaj im (za) grzech tego. A to rzekszy, zasnął.
2.WUJEK.1923(7:59a) A klęknąwszy na kolana, zawołał głosem wielkim, mówiąc: Panie! nie przyczytaj im tego grzechu. A to rzekłszy, zasnął w Panu.
3.RAKOW.NTA klęknąwszy na kolana, krzyknął głosem wielkim: Panie, nie przyczytaj im grzechu tego! A to rzekszy zasnął.
4.GDAŃSKA.1881A klęknąwszy na kolana, zawołał głosem wielkim: Panie! nie poczytaj im tego za grzech! A to rzekłszy, zasnął.
5.GDAŃSKA.2017A upadłszy na kolana, zawołał donośnym głosem: Panie, nie poczytaj im tego za grzech. A gdy to powiedział, zasnął.
6.JACZEWSKI(7:59) a padłszy na kolana, wołał głosem wielkim: "Panie, nie poczytaj im tego za grzech". I gdy to wyrzekł, zasnął w Panu.
7.SZCZEPAŃSKI(7:60a) A upadłszy na kolana, wołał donośnym głosem, mówiąc: Panie, nie poczytaj im tego za grzech! I po tych słowach zasnął w Panu.
8.DĄBR.WUL.1973A padłszy na kolana wołał głosem wielkim mówiąc: Panie, nie policz im grzechu tego. A gdy to powiedział, zasnął w Panu. Szaweł zaś zgadzał się na zabicie jego.
9.DĄBR.GR.1961(7:60a) A padłszy na kolana wołał głośno: Panie, nie policz im grzechu tego. A gdy to powiedział, zasnął w Panu.
10.TYSIĄCL.WYD5A gdy osunął się na kolana, zawołał głośno: Panie, nie licz im tego grzechu! Po tych słowach skonał.
11.BRYTYJKAA padłszy na kolana, zawołał donośnym głosem: Panie, nie policz im grzechu, tego. A gdy to powiedział, skonał.
12.POZNAŃSKAW końcu upadł na kolana i zawołał donośnym głosem: "Panie, nie poczytaj im tego za grzech!" Po tych słowach skonał.
13.WARSZ.PRASKA(7:60a) A kiedy już upadł na kolana, zawołał głośno: Panie, nie uważaj ich za winnych tego grzechu! I po tych słowach skonał.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.On także zgiął kolana oraz zawołał wielkim głosem: Panie, nie utwierdź im tego grzechu. A gdy to powiedział zasnął.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITA gdy upadł na kolana, zawołał donośnym głosem: Panie, nie policz im tego grzechu. Po tych słowach zasnął.
16.TOR.NOWE.PRZ.A gdy padał na kolana, zawołał potężnym głosem: Panie! Nie poczytaj im tego za grzech! I gdy to powiedział, zasnął.