« Rzym 16:11 List do Rzymian 16:12 Rzym 16:13 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574(16:12) Pozdrówcie Tryfenę i Tryfosę, które pracują w panu. (16:13) Pozdrówcie Persidę miłą, która wiele pracowała w panu.
2.WUJEK.1923Pozdrówcie Tryphenę i Tryphosę, które pracują w Panu. Pozdrówcie Persydę najmilszą, która wiele pracowała w Panu.
3.RAKOW.NTPozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, pracujące w Panu. Pozdrówcie Persydę miłą, która wiele pracowała w Panu.
4.GDAŃSKA.1881Pozdrówcie Tryfenę i Tryfosę, które pracują w Panu. Pozdrówcie Persydę miłą, która wiele pracowała w Panu.
5.GDAŃSKA.2017Pozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które pracują w Panu. Pozdrówcie umiłowaną Persydę, która wiele pracowała w Panu.
6.JACZEWSKIPozdrówcie Tryfonę i Tryfozę, które tak wiele pracują dla Pana. Pozdrówcie najmilszą Persydę, która ma tak wiele zasług u Pana.
7.SYMONPozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które pracują w Panu. Pozdrówcie najmilszą Persydę, która wiele pracowała w Panu.
8.DĄBR.WUL.1973Pozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które pracują w Panu. Pozdrówcie Persydę najmilszą, która wiele pracowała w Panu.
9.DĄBR.GR.1961Pozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które pracują w Panu. Pozdrówcie Persydę najmilszą, która wiele pracowała w Panu.
10.TYSIĄCL.WYD5Pozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które trudzą się w Panu. Pozdrówcie umiłowaną Persydę, która wiele trudu poniosła w Panu.
11.BRYTYJKAPozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które pracują w Panu. Pozdrówcie Persydę, umiłowaną, która wiele pracowała w Panu.
12.POZNAŃSKAPozdrówcie Tryfanę i Tryfozę, które się trudzą dla Pana. Pozdrówcie kochaną Persydę, która wiele natrudziła się dla Pana.
13.WARSZ.PRASKAPozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które trudzą się dla Pana, i nie mniej zasłużoną dla Niego, bardzo mi drogą Persydę.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Pozdrówcie Tryfenę i Tryfosę, trudniące się w Panu. Pozdrówcie umiłowaną Persydę, która wielce się utrudziła w Panu.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITPozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które trudzą się w Panu. Pozdrówcie ukochaną Persis, która wiele się w Nim napracowała.
16.TOR.NOWE.PRZ.Pozdrówcie Tryfenę i Tryfozę, które trudzą się w Panu. Pozdrówcie Persydę, umiłowaną, która wielce trudziła się w Panu.