« 1Jan 2:10 1 List Jana 2:11 1Jan 2:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Kto lepak nienawidzi brata swego, wciemności jest, i wciemności chodzi, i niewie kędy idzie, iż ciemność zaślepiła oczy jego.
2.WUJEK.1923Lecz kto nienawidzi brata swego, w ciemnościach jest i w ciemnościach chodzi, a nie wie, gdzie idzie, iż ciemności zaślepiły oczy jego.
3.RAKOW.NTLecz kto nienawidzi brata swego, w ciemności jest, i w ciemności chodzi, a niewie gdzie idzie, iż ciemność zaślepiła jego oczy.
4.GDAŃSKA.1881Lecz kto nienawidzi brata swego, w ciemności jest i w ciemności chodzi, a nie wie, gdzie idzie, iż ciemność zaślepiła oczy jego.
5.GDAŃSKA.2017Lecz kto nienawidzi swego brata, jest w ciemności i chodzi w ciemności, i nie wie, dokąd idzie, bo ciemność zaślepiła jego oczy.
6.JACZEWSKIkto zaś nienawidzi brata swego, ten jest w ciemności, ten w ciemności chodzi, ten nie wie, dokąd idzie, bo ciemności zasłoniły mu oczy.
7.MARIAWICIAle kto ma w nienawiści brata swego, w ciemnościach jest i w ciemnościach chodzi i nie wie, kędy idzie, bo ciemności zaślepiły oczy jego.
8.DĄBR.WUL.1973A kto nienawidzi brata swego, w ciemności jest i w ciemności chodzi, i nie wie, dokąd zdąża, bo ciemności zaślepiły oczy jego.
9.DĄBR.GR.1961A kto nienawidzi brata swego, w ciemności jest i w ciemności chodzi, i nie wie, dokąd zdąża, bo ciemności zaślepiły jego oczy.
10.TYSIĄCL.WYD5Kto zaś swojego brata nienawidzi, żyje w ciemności i działa w ciemności, i nie wie, dokąd idzie, ponieważ ciemności dotknęły ślepotą jego oczy.
11.BRYTYJKAKto zaś nienawidzi brata swego, jest w ciemności i w ciemności chodzi, i nie wie, dokąd idzie, gdyż ciemność zaślepiła jego oczy.
12.POZNAŃSKAKto zaś nienawidzi swego brata, ten żyje i chodzi w ciemności, i nie wie, dokąd idzie, bo ciemność oślepiła jego oczy.
13.WARSZ.PRASKAKto nienawidzi swego brata, żyje w ciemnościach, działa w ciemnościach i nie wie, dokąd zmierza, ponieważ ciemności zaślepiły jego wzrok.
14.KALETA[Kto] zaś nienawidzi brata swego, w ciemności jest i w ciemności chodzi, a nie wie, gdzie idzie, bo ciemność zaślepiła oczy jego.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale kto nienawidzi swojego brata jest w ciemności oraz chodzi w ciemności, więc nie wie dokąd idzie, gdyż ciemność oślepiła jego oczy.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITKto natomiast nienawidzi swojego brata, tkwi w ciemności i w niej się porusza. Człowiek ten nie wie, dokąd zmierza, gdyż ciemność dotknęła jego oczu.
17.TOR.PRZ.Lecz kto nienawidzi swojego brata, jest w ciemności i chodzi w ciemności, a nie wie, gdzie idzie bo ciemność oślepiła jego oczy.