« 1Jan 3:14 1 List Jana 3:15 1Jan 3:16 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574Wszelki nienawidzący brata swego, mężobójca jest. A wiecie że wszelki mężobójca niema żywota wiecznego wsobie trwającego.
2.WUJEK.1923Każdy, co nienawidzi brata swego, mężobójca jest: a wiecie, iż wszelki mężobójca nie ma żywota wiecznego w samym sobie trwającego.
3.RAKOW.NTWszelki który nie nawidzi brata swego, mężobójcą jest. A wiecie iż wszelki mężobójca nie ma żywota wiecznego w sobie trwającego.
4.GDAŃSKA.1881Każdy, co nienawidzi brata swego, mężobójcą jest; a wiecie, iż żaden mężobójca nie ma żywota wiecznego w sobie zostawającego.
5.GDAŃSKA.2017Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą, a wiecie, że żaden morderca nie ma życia wiecznego zostającego w sobie.
6.JACZEWSKIKto nienawidzi brata, ten mężobójca jest: a wiecie, że mężobójca nie ma prawa do życia wiecznego.
7.MARIAWICIKażdy, kto nienawidzi brata swego, mężobójca jest. A wiecie to, że żaden mężobójca nie ma żywota wiecznego w sobie mieszkającego.
8.DĄBR.WUL.1973Każdy, kto nie miłuje brata swego, mordercą jest. A wiecie, że żaden morderca nie ma w sobie żywota wiecznego.
9.DĄBR.GR.1961Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą, a wiecie, że żaden morderca nie ma w sobie żywota wiecznego.
10.TYSIĄCL.WYD5Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie nosi w sobie życia wiecznego.
11.BRYTYJKAKażdy, kto nienawidzi brata swego, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie ma w sobie żywota wiecznego.
12.POZNAŃSKAKażdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą, a wiecie, że żaden morderca nie ma w sobie życia wiecznego.
13.WARSZ.PRASKAKażdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą. A wiecie przecież, że żaden morderca nie nosi w sobie [zadatków] życia wiecznego.
14.KALETAKażdy, [co] nienawidzi brata swego, mężobójcą jest; a wiecie, że żaden mężobójca nie ma żywota wiecznego w nim zostającego.
15.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Każdy, kto nienawidzi swego brata jest zabójcą; a wiecie, że żaden zabójca nie ma życia wiecznego, co w nim trwa.
16.EIB.BIBLIA.2016.LITKażdy, kto nienawidzi swojego brata, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie nosi w sobie życia wiecznego.
17.TOR.PRZ.Każdy, kto trwa w nienawiści do swojego brata, jest mordercą; a wiecie, że żaden morderca nie ma życia wiecznego, które by w nim pozostawało.