« Apok 12:13 Apokalipsa Jana 12:14 Apok 12:15 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I dano niewieście dwie skrzydle orła wielkiego, aby zaleciała do pustynie na miejsce swoje, gdzie (ją) karmią czas, i czasy, i puł czasu przed twarzą węża.
2.WUJEK.1923I dano niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, aby leciała na pustynią na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy i przez połowicę czasu, od obliczności wężowéj.
3.RAKOW.NTI dano niewieście dwie skrzydle orła wielkiego, aby leciała na pustynią na miejsce swoje, gdzieby karmiona tam była przez czas i czasy, i połowicę czasu, od obliczności wężowej.
4.GDAŃSKA.1881I dano niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, aby leciała od obliczności wężowej na pustynię, na miejsce swoje, gdzie by ją żywiono przez czas i czasy, i połowę czasu.
5.GDAŃSKA.2017I dano kobiecie dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię, na swoje miejsce, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od węża.
6.JACZEWSKII dano jej dwa skrzydła wielkiego orła, aby odleciała na swoje miejsce w pustyni i tam się ukrywała przez czas, przez czasy i przez połowę czasu.
7.APOKALYPSIS.1905I dano niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, ażeby leciała na pustynię, na miejsce swoje, gdzie jest żywioną tam przez czas i czasy i połowę czasu, od oblicza węża.
8.MARIAWICII dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, aby leciała na pustynię, na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas, przez czasy i przez połowę czasu od oblicza węża.
9.DĄBR.WUL.1973I dano niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, aby uleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i połowę czasu z dala od obecności węża.
10.DĄBR.GR.1961I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby uleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywić będą przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od węża.
11.TYSIĄCL.WYD5I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała na swoje miejsce, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża.
12.BRYTYJKAI dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pół czasu, z dala od węża.
13.POZNAŃSKAA dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, aby leciała na pustynię na swoje miejsce. Tam ją żywią przez czas i czasy, i połowę czasu z dala od Węża.
14.WARSZ.PRASKAWówczas dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by mogła polecieć do swego miejsca na pustynię, gdzie też jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu z dala od węża.
15.KALETAI dano niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, aby leciała na pustynię, na miejsce swoje, gdzieby [ją] żywiono tam [przez] i czasy, i połowę czasu, od obliczności wężowej.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc kobiecie zostały dane dwa skrzydła wielkiego orła, aby leciała na pustkowie, na jej miejsce, gdyż jest tam karmiona przez czas, czasy i połowę czasu, z dala od oblicza węża.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITI dano kobiecie dwa skrzydła wielkiego orła, aby uleciała na pustkowie, na miejsce, gdzie ją karmiono przez czas, czasy i pół czasu - z dala od węża.
18.TOR.PRZ.2023I dano kobiecie dwa skrzydła wielkiego orła, aby odleciała na swoje miejsce z dala od oblicza węża na pustynię, tam, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu.