« Apok 13:6 Apokalipsa Jana 13:7 Apok 13:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I dano mu bitwę czynić z świętymi, i zwyciężać je. I dana mu władza na wszelkie pokolenie, i język, i naród.
2.WUJEK.1923I dano jéj walkę czynić z świętymi i zwyciężać je. I dano jéj władzą nad wszelkim pokoleniem i ludem i językiem i narodem.
3.RAKOW.NTI dano jej czynić wojnę z świętymi, i zwyciężać je; i dana jej zwierzchność nad wszelkim pokoleniem i językiem, i narodem.
4.GDAŃSKA.1881Dano jej też walczyć z świętymi i zwyciężać ich. I dana jej moc nad wszelkiem pokoleniem i językiem, i narodem.
5.GDAŃSKA.2017Pozwolono jej też walczyć ze świętymi i zwyciężać ich. I dano jej władzę nad każdym plemieniem, językiem i narodem.
6.JACZEWSKII dozwolono mu walczyć przeciwko świętym, i zwyciężać ich, i panować nad pokoleniami, ludami, językami i narodami.
7.APOKALYPSIS.1905I dano jej prowadzić wojnę ze świętymi i zwyciężać ich; i dano jej władzę nad wszelkim pokoleniem i językiem i narodem.
8.MARIAWICII dano jej walkę czynić ze Świętymi i zwyciężać ich. I dano jej władzę nad wszelkiem pokoleniem, i ludem, i językiem, i narodem;
9.DĄBR.WUL.1973I dozwolono jej toczyć walkę ze świętymi, i zwyciężać ich. I dano jej władzę nad wszelkim pokoleniem i ludem, językiem i narodem.
10.DĄBR.GR.1961I dozwolono jej toczyć walkę ze świętymi i zwyciężać ich, i dano jej władzę nad wszelkim pokoleniem i ludem, językiem i narodem.
11.TYSIĄCL.WYD5Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
12.BRYTYJKAI dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
13.POZNAŃSKAI pozwolono jej stoczyć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich. Dano jej władzę nad wszystkimi szczepami, ludami różnojęzycznymi i narodami.
14.WARSZ.PRASKADozwolono jej także walczyć ze świętymi i zwyciężać ich. Dano jej wreszcie władzę nad wszystkimi narodami, pokoleniami, językami i ludami.
15.KALETAI dano jej prowadzić walkę ze świętymi i zwyciężać ich. I dana jej moc nad wszelkim pokoleniem i ludem, i językiem, i narodem.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zostało jej też dane uczynić wojnę ze świętymi i ich zwyciężyć. Nadto została jej dana władza nad każdym plemieniem, językiem i narodem.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITZezwolono jej nawet podjąć walkę ze świętymi i odnieść nad nimi zwycięstwo. Dano jej także władzę nad wszystkimi plemionami, ludami, językami i narodami.
18.TOR.PRZ.2023Dano mu też podjąć walkę ze świętymi i ich zwyciężać. I dano mu władzę nad każdym plemieniem i językiem, i narodem.