« Apok 13:7 Apokalipsa Jana 13:8 Apok 13:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I będą się mu kłaniać wszytcy mieszkający na ziemi, których nie napisano imion wksięgach żywotnych baranka zabitego od założenia świata.
2.WUJEK.1923I kłaniali się jéj wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka, który zabity jest od założenia świata.
3.RAKOW.NTI pokłonią się jej wszyscy mieszkający na ziemi, których imiona nie są napisane w księgi żywota Baranka zabitego, od założenia świata.
4.GDAŃSKA.1881I będą się jej kłaniać wszyscy mieszkający na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka zabitego od założenia świata.
5.GDAŃSKA.2017Wszyscy mieszkańcy ziemi oddadzą jej pokłon, ci, których imiona nie są zapisane w księdze życia Baranka zabitego od założenia świata.
6.JACZEWSKII oddawali mu cześć wszyscy, którzy zamieszkują ziemię, a których imiona nie są zapisane w księdze wybrańców Baranka, który od początku świata zabity jest.
7.APOKALYPSIS.1905I cześć oddawać jej będą wszyscy mieszkający na ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota baranka, zabitego od założenia świata.
8.MARIAWICIi kłaniali się jej wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka, Który zabity jest od założenia świata.
9.DĄBR.WUL.1973A składali jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, których imiona nie są napisane w księdze żywota Baranka zabitego od założenia świata.
10.DĄBR.GR.1961I będą składali jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, których imię od stworzenia świata nie jest zapisane w księdze żywota Baranka zabitego.
11.TYSIĄCL.WYD5Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.
12.BRYTYJKAI oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
13.POZNAŃSKAWszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.
14.WARSZ.PRASKABędą mu oddawać pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, ci, których imiona od założenia świata nie są zapisane w księdze Baranka, zabitego na ofiarę.
15.KALETAI będą_się_kłaniać jej wszyscy mieszkający na ziemi, których są_napisane imiona ich w księgach żywota Baranka zabitego od założenia świata.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc pokłonią się jej wszyscy zamieszkujący na ziemi, których imię nie jest zapisane w Zwoju Życia Baranka. Tego, co został zabity na ofiarę z powodu założenia świata.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITPokłonią się jej wszyscy, którzy mieszkają na ziemi; każdy, którego imię nie jest zapisane w Zwoju życia Baranka, przeznaczonego na śmierć od założenia świata.
18.TOR.PRZ.2023I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, których imiona nie są napisane w zwoju życia Baranka zabitego od założenia świata.