« Apok 5:13 Apokalipsa Jana 5:14 Apok 6:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574A czworo zwierząt mówiły: amen. A dwadzieścia czterzej starcowie padli, i pokłonili się żywącemu na wieki wieków.
2.WUJEK.1923A czworo zwierząt mówiło: Amen. A dwadzieścia i czteréj starsi upadli na oblicze swoje i kłaniali się żywiącemu na wieki wieków.
3.RAKOW.NTA ono czworo źwierząt mówiły: Amen. A oni dwadzieścia i czterzej starszy upadli na oblicze swoje, i pokłonili się żywiącemu na wieki wieków.
4.GDAŃSKA.1881A czworo onych zwierząt rzekło: Amen. A oni dwadzieścia i cztery starcy upadli i kłaniali się żyjącemu na wieki wieków.
5.GDAŃSKA.2017A cztery stworzenia mówiły: Amen. A dwudziestu czterech starszych upadło i oddało pokłon żyjącemu na wieki wieków.
6.JACZEWSKI"Amen", - odpowiedziały cztery zwierzęta, a dwudziestu czterech starców upadło na oblicza swoje i oddało cześć żyjącemu na wieki wieków.
7.APOKALYPSIS.1905A czworo zwierząt rzekło: „Amen”; a dwadzieścia czterej starcy upadli i oddali pokłon żyjącemu na wieki wieków.
8.MARIAWICIA czworo onych zwierząt mówiło: Amen. A dwadzieścia i czterej Starsi upadli na oblicza swoje i oddawali cześć i chwałę Temu, Który żyje na wieki wieków.
9.DĄBR.WUL.1973A cztery żywe istoty mówiły: Amen. A dwudziestu czterech starców padło na oblicze i złożyło pokłon żyjącemu na wieki wieków.
10.DĄBR.GR.1961A cztery zwierzęta mówiły: Amen. A starcy padli, aby złożyć pokłon.
11.TYSIĄCL.WYD5A cztery Istoty żyjące mówiły: Amen. Starcy zaś upadli i oddali pokłon.
12.BRYTYJKAA cztery postacie mówiły: Amen. Starcy zaś upadli i oddali pokłon.
13.POZNAŃSKAA czworo Zwierząt mówiło: "Amen". Starcy zaś upadli i oddali pokłon.
14.WARSZ.PRASKACzworo Zwierząt zaś wołało: Amen. A Starcy upadli [na kolana] i złożyli pokłon.
15.KALETAA czworo zwierząt rzekło: Amen. A starcy upadli i kłaniali_się.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A cztery żywe istoty mówiły: Amen. Także dwudziestu czterech starszych upadło oraz pokłonili się żyjącemu na wieki wieków.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITCztery istoty natomiast powtarzały: Amen. A starsi upadli i złożyli Mu pokłon.
18.TOR.PRZ.2023I cztery stworzenia mówiły: Amen. I dwudziestu czterech starszych upadło i oddało pokłon żyjącemu na wieki wieków.