« Apok 6:1 Apokalipsa Jana 6:2 Apok 6:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.BUDNY.1574I widziałem, ano koń biały, a siedzący na niem miał łuk; i dan mu wieniec, a wyszedł zwyciężając, i aby zwyciężał.
2.WUJEK.1923I widziałem, a oto koń biały, a który na nim siedział, miał łuk: i dano mu koronę, i wyszedł zwyciężając, aby zwyciężył.
3.RAKOW.NTI widziałem, a oto koń biały; a ten co siedział na nim, miał łuk; i dano mu koronę, i wyszedł zwyciężca, a iżby zwyciężał.
4.GDAŃSKA.1881I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.
5.GDAŃSKA.2017I zobaczyłem, a oto biały koń, ten zaś, który na nim siedział, miał łuk. I dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, żeby zwyciężać.
6.JACZEWSKII oto wyskoczył koń biały, a siedzący na nim jezdziec miał łuk, i dano mu koronę, i wystąpił on do walki i stał się zwycięzcą.
7.APOKALYPSIS.1905I widziałem, a oto koń biały, i siedzący na nim z łukiem; i dano mu koronę, i wyszedł zwyciężcą, i żeby zwyciężył.
8.MARIAWICII widziałem, a oto koń biały, a na nim jeździec, mający łuk. I daną mu była korona. I wyjechał zwyciężając, aby zwyciężył.
9.DĄBR.WUL.1973I zobaczyłem, a oto koń biały, a na nim jeździec trzymający łuk. Dano mu koronę, a on wyjechał zwyciężając, aby zwyciężyć.
10.DĄBR.GR.1961I zobaczyłem: oto koń biały, a na nim jeździec trzymający łuk. Dano mu wieniec, a on wyjechał jak zwycięzca ku nowemu zwycięstwu.
11.TYSIĄCL.WYD5I ujrzałem: oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. I dano mu wieniec, i wyruszył jako zwycięzca, by [jeszcze] zwyciężać.
12.BRYTYJKAI widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać.
13.POZNAŃSKAI ujrzałem: Oto biały koń, a siedzący na nim miał łuk. Dano mu wieniec, a on, zwycięzca, wyruszył, by dalej zwyciężać.
14.WARSZ.PRASKAI ujrzałem białego konia, a na nim jeźdźca z łukiem. Wręczono jeźdźcowi wieniec, a on wyruszył jako zwycięzca, aby odnosić dalsze triumfy.
15.KALETAI widziałem, a oto koń biały, a [ten, który] siedział na nim miał łuk i dano mu koronę, i wyszedł zwyciężając i zwyciężał.
16.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Więc zobaczyłem a oto biały koń, a ten, co na nim siedział miał łuk; i został mu dany wieniec chwały; wyszedł też zwyciężając i aby mógł zwyciężyć.
17.EIB.BIBLIA.2016.LITSpojrzałem i zobaczyłem: biały koń. Ten, który na nim siedział, dzierżył łuk. Dano mu wieniec i wyruszył jako zwycięzca - aby zwyciężać.
18.TOR.PRZ.2023I zobaczyłem, a oto biały koń; a ten, który na nim siedział miał łuk, i dano mu wieniec, i wyszedł zwyciężając, i aby zwyciężył.