« Sęd 18:25 Księga Sędziów 18:26 Sęd 18:27 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I tak zaczętą drogą szli. A widząc Michasz, że są mocniejsi nadeń, wrócił się do domu swego.
2.GDAŃSKA.1881I poszli synowie Dan drogą swoją; a widząc Michas, że byli możniejsi niźli on, wrócił się i szedł do domu swego.
3.GDAŃSKA.2017Poszli więc synowie Dana swoją drogą, a Micheasz, widząc, że byli silniejsi od niego, zawrócił i poszedł do swego domu.
4.CYLKOWPoczem odeszli synowie Dana w dalszą swą drogę. Widząc zaś Micha, że silniejsi są od niego, cofnął się i wrócił do domu swego.
5.KRUSZYŃSKII poszli synowie Dana swoją drogą. Mikhaja widząc, że są silniejsi od niego, zawrócił i powrócił do swego domu.
6.TYSIĄCL.WYD5Danici poszli swoją drogą, a Mika widząc, że byli od niego silniejsi, odstąpił i wrócił do swego domu.
7.BRYTYJKAGdy potem synowie Dana ruszyli w dalszą drogę, Micheasz widział, że oni są od niego silniejsi, zawrócił więc i poszedł do swojego domu.
8.POZNAŃSKAI ruszyli synowie Dana w dalszą drogę. Mika zaś widząc, że są silniejsi od niego, zawrócił i udał się z powrotem do swego domu.
9.WARSZ.PRASKAI ruszyli Danici w dalszą drogę, Mika zaś, widząc, że są o wiele silniejsi od niego, wrócił do swojego domu.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Potem synowie Dana odeszli w dalszą swą drogę. Zaś Micha widząc, że są silniejsi od niego – cofnął się oraz wrócił do swojego domu.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPo tej groźbie Danici poszli swoją drogą. Micheasz zaś stwierdził, że są oni silniejsi, zaprzestał pościgu i zawrócił do domu.