« 1Sam 6:1 1 Księga Samuela 6:2 1Sam 6:3 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I przyzwali Philistynowie ofiarowników i wieszczków, mówiąc: Co uczynimy z skrzynią Pańską? Ukażcie nam, jako ją odesłać mamy na miejsce jéj. Którzy powiedzieli:
2.GDAŃSKA.1881Tedy przyzwawszy Filistynowie kapłanów i wieszczków, rzekli: Cóż uczynimy z skrzynią Pańską? powiedzcie nam, jako ją odesłać mamy na miejsce jej?
3.GDAŃSKA.2017Wtedy Filistyni zwołali kapłanów i wróżbitów i zapytali: Co mamy zrobić z arką PANA? Powiedzcie nam, jak mamy ją odesłać na swoje miejsce?
4.CYLKOWWezwali Filistyni kapłanów i wróżbitów, i rzekli: Cóż począć nam z arką Wiekuistego? Powiedzcie nam, w jaki sposób mamy ją odesłać na miejsce swoje!
5.KRUSZYŃSKIFilistyni zwołali kapłanów i wróżbitów, mówiąc: "Co mamy uczynić z Arką Bożą? Pouczcie nas, jak mamy ją odesłać na swoje miejsce?"
6.TYSIĄCL.WYD5Potem zwołali Filistyni kapłanów i wieszczbiarzy, mówiąc im: Co robić z Arką Pańską? Wskażcie nam, w jaki sposób mamy ją odesłać na miejsce?
7.BRYTYJKAPotem Filistyńczycy zwołali kapłanów i wróżbitów, mówiąc: Co mamy uczynić ze Skrzynią Pańską? Powiedzcie nam, w jaki sposób mamy ją odesłać na jej miejsce?
8.POZNAŃSKAPo czym zwołali Filistyni kapłanów i wróżbitów pytając: - Co mamy począć z Arką Jahwe? Pouczcie nas, jak mamy odesłać ją na jej miejsce.
9.WARSZ.PRASKAW końcu wezwali Filistyni swoich kapłanów i wróżbitów, mówiąc do nich: Co mamy zrobić z tą arką Jahwe? Powiedzcie nam, jak mamy ją odesłać na jej dawne miejsce.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Pelisztini wezwali kapłanów oraz wróżbitów, i powiedzieli: Co mamy począć z Arką WIEKUISTEGO? Powiedzcie nam, w jaki sposób mamy ją odesłać na swoje miejsce?
11.EIB.BIBLIA.2016.LITPotem Filistyni zwołali kapłanów oraz wróżbitów i zapytali: Co mamy zrobić ze skrzynią PANA? Pouczcie nas, w jaki sposób mamy ją odesłać z powrotem?