« 1Moj 6:17 1 Księga Mojżeszowa 6:18 1Moj 6:19 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPI utwirdzę z tobą ❬ślub moj❭, a ty wnidziesz w korab i synowie twoji, i żona twa a żony twych synow z tobą.
2.WUJEK.1923I uczynię przymierze moje z tobą: i wnidziesz do korabia ty i synowie twoi, żona twoja, i żony synów twoich z tobą.
3.GDAŃSKA.1881Ale z tobą postanowię przymierze moje; i wnijdziesz do korabia, ty i synowie twoi, i żona twoja, i żony synów twoich z tobą.
4.GDAŃSKA.2017Ale z tobą zawrę moje przymierze; i wejdziesz do arki, ty i twoi synowie, i twoja żona, i żony twoich synów z tobą.
5.NEUFELD.1863A ustanowię przymierze swoje z tobą i wnijdziesz do arki ty i synowie twoi i żona twoja i żony synów twoich z tobą.
6.CYLKOWUstanowię zaś przymierze Moje z tobą, i wnijdziesz do korabia - ty, i synowie twoi, i żona twoja, i żony synów twoich z tobą.
7.KRUSZYŃSKILecz zawrę moje przymierze z tobą, i wejdziesz do arki ty i synowie twoi, i żona twoja i żony synów twoich z tobą.
8.MIESESAle ustanowię przymierze Swoje z tobą i wejdziesz do arki ty, oraz synowie twoi i żona twoja i żony synów twoich z tobą,
9.SPITZER.1937Lecz ustanowię przymierze moje z tobą i wejdziesz do korabia, ty i synowie twoi i żona twoja i żony synów twoich z tobą.
10.TYSIĄCL.WYD5ale z tobą zawrę przymierze. Wejdź przeto do arki z synami twymi, z żoną i z żonami twych synów.
11.BRYTYJKAAle z tobą ustanowię przymierze moje i wejdziesz do arki ty i synowie twoi, i żona twoja, i żony synów twoich z tobą.
12.POZNAŃSKAZ tobą wszakże zawrę przymierze. Do arki wejdziesz więc ty, a z tobą twoi synowie, twoja żona i żony twoich synów.
13.WARSZ.PRASKAZ tobą zaś zawrę przymierze. Wejdziesz do arki ze swoimi synami, z żoną i z żonami swoich synów.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Ale z tobą ustanowię Moje przymierze; zatem wejdziesz do łodzi ty oraz z tobą twoi synowie, twoja żona i żony twoich synów.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITZ tobą jednak ustanowię moje przymierze. Wejdziesz więc do arki ty, twoi synowie, twoja żona i żony twoich synów.