« 2Krn 29:10 2 Księga Kronik 29:11 2Krn 29:12 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPSynowie moi, nie mieszkajcie! Was Pan wybrał, abyście stali przed nim a służyli jemu, ❬a kłaniali się jemu❭, a palcie jemu kadzidło.
2.WUJEK.1923Synowie moi! nie zaniedbywajcie: was obrał Pan, abyście stali przed nim i służyli mu i chwalili go i palili mu kadzidło.
3.GDAŃSKA.1881Synowie moi! nie bądźcież już niedbałymi; bo was Pan obrał, abyście stojąc przed nim służyli mu, a byli sługami jego, i kadzili mu.
4.GDAŃSKA.2017Moi synowie, nie bądźcie już niedbali, gdyż PAN wybrał was, abyście stali przed nim i służyli mu, abyście byli jego sługami i palili kadzidło.
5.KRUSZYŃSKISynowie moi, teraz nie bądźcie niedbałymi, albowiem was wybrał Bóg, abyście stali przed obliczem jego, dla obsługi jego, abyście byli sługami jego i spalali kadzidło.
6.TYSIĄCL.WYD5Synowie moi, nie bądźcie teraz niedbali, bo wybrał was Pan, abyście stali przed Jego obliczem, abyście Mu służyli. Macie być Jego sługami i składać Mu ofiary kadzielne.
7.BRYTYJKANuże więc, synowie moi, nie gnuśniejcie, gdyż was wybrał Pan, abyście stali przed nim, służąc mu, i byli mu sługami, i składali mu ofiary z kadzidła.
8.POZNAŃSKASynowie moi, nie bądźcie [już dłużej] niedbali, was to bowiem powołał Jahwe, abyście stali przed Nim i pełnili Jego służbę, abyście byli Jego sługami i składali mu ofiary z kadzidła!
9.WARSZ.PRASKANie ociągajcie się przeto, moje dzieci, bo wybrał was Jahwe, abyście stali przed Jahwe i Jemu służyli; abyście, pełniąc służbę u Niego, palili na Jego cześć kadzidło.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Synowie! Nie bądźcież już niedbałymi; bowiem wybrał was WIEKUISTY, abyście stojąc przed nim – służyli; byli Jego sługami i kadzili.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITTeraz więc, moi synowie, nie ociągajcie się! PAN wybrał was przecież, abyście stali przed Nim, służyli Mu, pełnili powierzone wam obowiązki i spalali kadzidło.