« 2Krn 29:6 2 Księga Kronik 29:7 2Krn 29:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPZawarli drzwi, jeż były w przystrzeszu, i ugasili świetedlnice, kadzidłem nie kadzili a obiaty nie obiatowli w święci Boga israhelskiego.
2.WUJEK.1923Zamknęli drzwi, które były w przysionku, i pogasili lampy i nie palili kadzidła ani ofiarowali całopalenia w świątnicy Bogu Izraelskiemu.
3.GDAŃSKA.1881Zamknęli też drzwi u przysionka, i pogasili lampy, a kadzidłem nie kadzili, ani całopalenia nie ofiarowali w świątnicy Bogu Izraelskiemu.
4.GDAŃSKA.2017Zamknęli też bramy przedsionka, pogasili lampy, nie palili kadzidła ani nie składali Bogu Izraela ofiar całopalnych w świątyni.
5.KRUSZYŃSKIZamknęli również podwoje przysionka, pogasili świeczniki, kadzidła nie spalali i całopalenia nie zanosili w świątyni Boga izraelskiego.
6.TYSIĄCL.WYD5Zamknęli bramy przedsionka i pogasili lampy, nie składali w świątyni ofiar kadzielnych ani całopaleń Bogu Izraela.
7.BRYTYJKAZamknęli także drzwi przedsionka, pogasili lampy, nie składali ofiar z kadzidła ani całopalnych w świątyni Boga izraelskiego.
8.POZNAŃSKACo więcej, zamknęli bramy przedsionka, zagasili lampy, zaniechali ofiar z kadzidła ani też nie składali Bogu Izraela ofiar całopalnych w Świątyni.
9.WARSZ.PRASKAZaryglowali nawet drzwi do przedsionka [świątyni], wygasili lampy i przestali palić kadzidła oraz składać ofiary całopalenia w przybytku Boga Izraela.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.W Świątyni zamknęli też drzwi Przedsionka, pogasili lampy, kadzidłem nie kadzili, ani nie ofiarowali całopaleń Bogu israelskiemu.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITZamknęli drzwi przedsionka, pogasili lampy, nie spalali kadzidła ani nie składali całopaleń w świątyni Bogu Izraela.