« Ezdr 4:9 Księga Ezdrasza 4:10 Ezdr 4:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923I inni z narodów, które przeniósł Asenaphar wielki i sławny, i kazał im mieszkać w mieściech Samaryjskich i w innych zarzecznych krainach w pokoju.
2.GDAŃSKA.1881I inne narody, które był przyprowadził Asnapar wielki i sławny, a osadził nimi miasta Samaryjskie; i inni, którzy byli za rzeką, i Cheenetczycy.
3.GDAŃSKA.2017I reszta narodów, które wielki i sławny Asnappar przyprowadził i osiedlił w miastach Samarii, oraz pozostali, którzy są za rzeką – otóż;
4.KRUSZYŃSKIi reszta narodu, który wielki i oświecony Asnapar przeprowadził i osiedlił w mieście Samarii i w innych miejscach za rzeką i t. d.».
5.TYSIĄCL.WYD5i reszta narodów, które uprowadził wielki i dostojny Asnappar i osiedlił je w miastach Samarii i w reszcie krain transeufratejskich, a teraz.
6.BRYTYJKAI pozostałe ludy, które wielki i sławny Asnappar sprowadził i osadził w miastach Samarii i innych z tej strony Eufratu.
7.POZNAŃSKAi reszta ludów, które wielki i sławny Asnappar przeprowadził i osiedlił w miastach Samarii i w pozostałych krajach za Eufratem". A oto
8.WARSZ.PRASKAtudzież pozostałe ludy, które dostojny Asnappar sprowadził i osiedlił w miastach Samarii i w innych okolicach po drugiej stronie Rzeki.
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.oraz innych narodów, które przyprowadził wielki i sławny Asnappar i nimi osadził miasta Szomronu; jak również innych, którzy byli do teraz za rzeką.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITi pozostałe ludy, które sprowadził wielki i sławny Aszurbanipal, osiedlając je w mieście Samarii oraz w pozostałych okręgach za Eufratem.