« Nehe 2:9 Księga Nehemiasza 2:10 Nehe 2:11 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.ZOFII.UWSP.IJPTo usłyszawszy Sanabolal Oronitski i Dobijesz, sługa amonicski, smęciłasta się barzo zamącenim wielikim, iże przyszedl człowiek, jen szuka szczęścia synow israhelskich.
2.WUJEK.1923I usłyszeli Sanaballat Horonitczyk i Tobiasz sługa, Ammonitczyk, i zasmucili się frasunkiem wielkim, iż przyszedł człowiek, który szukał szczęścia synów Izraelskich.
3.GDAŃSKA.1881Co gdy usłyszał Sanballat Horonitczyk, i Tobijasz, sługa Ammonitczyk, bardzo ich to mierziało, że przyszedł człowiek, który się starał o dobro synów Izraelskich.
4.GDAŃSKA.2017Kiedy Sanballat Choronita i Tobiasz, sługa ammonicki, usłyszeli o tym, bardzo im się nie spodobało to, że przyszedł człowiek, który będzie zabiegał o dobro synów Izraela.
5.KRUSZYŃSKIGdy się dowiedział Sanballat Horonita i Tobiasz sługa, Ammonita, wydało im się to bardzo złem, że przybył człowiek, aby okazać dobro synom Izraelowym.
6.TYSIĄCL.WYD5Skoro Choronita Sanballat i ammonicki sługa, Tobiasz, to usłyszeli, bardzo im się to nie podobało, że przyszedł ktoś, kto się zatroszczył o Izraelitów.
7.BRYTYJKAA gdy Sanballat Choronita i Tobiasz, sługa ammonicki, dowiedzieli się o tym, bardzo się tym zmartwili, że przybył człowiek, który miał się zatroszczyć o pomyślność synów izraelskich.
8.POZNAŃSKAGdy Sanballat z Choron i Tobijja, sługa ammonicki, usłyszeli o tym, byli bardzo niezadowoleni, że przybył oto mąż, który będzie zabiegał o dobro Izraelitów.
9.WARSZ.PRASKALecz kiedy Sanballat Choronita i Tobiasz, sługa ammonicki, dowiedzieli się o tym, byli bardzo niezadowoleni, że oto przychodzi ktoś, kto będzie odtąd troszczył się o Izraelitów.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.A gdy o tym usłyszał Sanballat Choronita oraz Tobja, sługa ammonicki, bardzo to ich zatrzęsło; bo przyszedł człowiek, który się starał o dobro synów Israela.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITGdy usłyszał o tym Sanballat Choronita i Tobiasz, sługa ammonicki, nie byli zachwyceni. Zmartwiło ich to, że przybył człowiek gotów zabiegać o powodzenie synów Izraela.