« 2Moj 15:7 2 Księga Mojżeszowa 15:8 2Moj 15:9 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.PS.FLORIAŃSKI(7b) A w duchu gniewu twojego sebrały są sie ❬wody❭, (8) zstała jest rzeka ciekąca, sebrały są sie otchłani {albo głębokości} w pośrod morza.
2.ZOFII.UWSP.IJPA w duch❬u❭ gni❬e❭wu twego zgromadziły są sie wody, stała jest woda płynąca, zgromadzeny są głębiny pośrzod morza.
3.PS.PUŁAWSKI(7b) A w duchu rosierdzia twego sebrały sie wody, (8) stała rzeka [rzeka] ciekąca, sebrały sie o❬d❭chłani pośrod morza.
4.WUJEK.1923A w duchu zapalczywości twojéj zgromadziły się wody: stanęła woda płynąca: skupiły się głębokości w pośród morza.
5.GDAŃSKA.1881A tchnieniem nozdrzy twoich zebrały się wody; stanęły jako kupa ciekące wody, zsiadły się otchłani w pośród morza.
6.GDAŃSKA.2017Pod tchnieniem twoich nozdrzy zebrały się wody, cieknące wody stanęły jak wał i głębiny osiadły pośrodku morza.
7.CYLKOWZadęciem nozdrzy Twoich spiętrzyły się wody, stanęły jako grobla nurty, skrzepły tonie w pośrodku morza!
8.KRUSZYŃSKIOd wichru nozdrzy Twoich wody się wzdęły. Bałwany wałem stanęły, przepaści stwardniały w pośrodku morza.
9.MIESESGdy zadął gniew Twój, spiętrzyły się wody, nurty stanęły jak grobla i tonie skrzepły w środku morza.
10.TYSIĄCL.WYD5Pod tchnieniem Twoich nozdrzy spiętrzyły się wody, fale stanęły jak wały, w pośrodku morza zakrzepły przepaści.
11.BRYTYJKAPod tchnieniem twoich nozdrzy spiętrzyły się wody, Strumienie stanęły jak wał, topiele zakrzepły w sercu morza.
12.POZNAŃSKAPod tchnieniem Twych nozdrzy spiętrzyły się wody,Bałwany wałem stan Odmęty w morza zastygły łonie.
13.WARSZ.PRASKAGdy wydasz pomruk gniewu, piętrzą się groźne fale i stają niby murem, znikają przepaści w samym sercu morza.
14.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Zadęciem Twoich nozdrzy spiętrzyły się wody, nurty stanęły jak grobla, skrzepły tonie pośrodku morza.
15.EIB.BIBLIA.2016.LITTchnienie Twoich nozdrzy potrafi spiętrzyć wody, nurty stanęły jak wał, stężały otchłanie w sercu morza!