« PnP 5:15 Księga Pieśń nad Pieśniami 5:16 PnP 6:1 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Gardło jego najsłodsze, a wszystek pożądliwy. Takić jest miły mój, a ten jest przyjaciel mój, córki Jerozolimskie.
2.GDAŃSKA.1881Usta jego nader słodkie, a wszystek jest pożądany. Taki ci jest miły mój, i taki przyjaciel mój, o córki Jeruzalemskie!
3.GDAŃSKA.2017Jego usta przesłodkie i jest on cały przepiękny. Taki jest mój umiłowany i taki jest mój przyjaciel, córki Jerozolimy.
4.CYLKOWPodniebienie jego słodyczą, a on cały rozkoszą: Taki to luby mój, taki mój przyjaciel, o córy jerozolimskie!
5.TYSIĄCL.WYD5Usta jego przesłodkie i cały jest pełen powabu. Taki jest miły mój, taki jest przyjaciel mój, córki jerozolimskie!
6.BRYTYJKAJego usta są pełne słodyczy, wszystko w nim rozkoszne. Taki jest mój miły i taki mój przyjaciel, o córki jeruzalemskie.
7.POZNAŃSKASłowa jego są słodyczą i cała postać jest pełna powabu. Taki jest mój umiłowany i taki mój przyjaciel, o córki jerozolimskie!
8.WARSZ.PRASKAJego usta pełne słodyczy, a wszystko – samym powabem. Taki jest mój umiłowany, taki mój przyjaciel, o córy Jerozolimy! Chór:
9.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Jego podniebienie jest słodyczą, a on cały rozkoszą. Taki to jest mój luby, taki jest mój przyjaciel, o córy jerusalemskie.
10.EIB.BIBLIA.2016.LITJego podniebienie - to słodycz, wszystko w nim wzbudza pragnienie - taki jest mój ukochany, taki mój najdroższy, jerozolimskie panny.
11.TOR.PRZ.Jego podniebienie – przesłodkie i wszystko w nim jest przepiękne. Taki jest mój umiłowany i taki jest mój przyjaciel, córki Jerozolimy.