« Jer 21:12 Księga Jeremiasza 21:13 Jer 21:14 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Oto Ja dla ciebie, obywatelko doliny twardéj a polnéj, mówi Pan: którzy mówicie: Kto nas pobije, a kto wnidzie do domów naszych?
2.GDAŃSKA.1881Otom Ja przeciwko tobie, która mieszkasz w tej dolinie, jako skała w tej równinie, mówi Pan, którzy mówicie: Któż przyciągnie na nas? a kto wnijdzie do przybytków naszych?
3.GDAŃSKA.2017Oto ja jestem przeciwko tobie, mieszkanko doliny, skało równiny, mówi PAN – przeciwko wam, którzy mówicie: Któż nadciągnie na nas? Któż wejdzie do naszych mieszkań?
4.CYLKOWOto Ja przeciw tobie, mieszkanko doliny, skalistej równiny, rzecze Wiekuisty, co mówicie: Któż znijdzie do nas, i ktoby wkroczył do przybytków naszych?
5.KRUSZYŃSKIOto, co uczynię tobie, mieszkanko Doliny, skalistej równiny - rzecze Bóg, wy, co mówicie: "Któż zstąpi do nas, i kto wejdzie do przybytków naszych?"
6.TYSIĄCL.WYD1Oto Ja mówię do ciebie, Mieszkanko Doliny, opoko równiny — wyrocznia Jahwe. Wy, co mówicie: Któż może spaść na nas? Kto wtargnie do naszych przybytków?
7.TYSIĄCL.WYD5Oto Ja zwracam się do ciebie, Mieszkanko Doliny, Skało na Równinie - wyrocznia Pana. Wy, co mówicie: Kto może wystąpić przeciw nami wkroczyć do naszych siedzib?
8.BRYTYJKAOto Ja staję przeciwko tobie, mieszkanko doliny, skało nad równiną – mówi Pan – was, którzy mówicie: Kto na nas uderzy i kto wedrze się do naszych mieszkań?
9.POZNAŃSKAOto do ciebie [się zwracam], mieszkanko Ofelu, skały na równinie - wyrok Jahwe - do was, którzy mówicie: "Któż runie na nas i któż wtargnie w nasze siedziby?"
10.WARSZ.PRASKAZwracam się do ciebie, któraś osiadła w dolinie. Taki jest wyrok Pana! I do was, co się tak chełpicie, że nikt się nie ośmieli was zaatakować i wkroczyć do waszych domostw.
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oto Ja przeciwko tobie, mieszkanko doliny, skało równiny mówi WIEKUISTY; bo powiadacie: Kto do nas zejdzie? Kto wkroczy do naszych przybytków?
12.EIB.BIBLIA.2016.LITOto Ja jestem przeciwko tobie, mieszkanko doliny, skało na równinie - oświadcza PAN. Jestem przeciwko wam, którzy się przechwalacie: Kto nam może zaszkodzić? Kto się zdoła wedrzeć do naszych mieszkań?