« Oze 7:6 Księga Ozeasza 7:7 Oze 7:8 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923Wszyscy rozgrzali się jako piec, a pożarli sędzie swe: wszyscy królowie ich upadli, niemasz między nimi wołającego do mnie.
2.GDAŃSKA.1881Wszyscy zgoła rozpalili się jako piec, a pożerają sędziów swoich; wszyscy królowie ich upadają, niemasz między nimi, ktoby wołał do mnie.
3.GDAŃSKA.2017Wszyscy są rozpaleni jak piec i pożerają swoich sędziów; wszyscy ich królowie upadli. Nie ma wśród nich nikogo, kto by wołał do mnie.
4.CYLKOWWszyscy oni rozgrzani jako piec, a pożerają sędziów swoich. Wszyscy królowie ich padli, a nie odezwał się żaden z nich do Mnie.
5.MICHALSKIOni wszyscy rozgrzali się jak piec, i pożarli swoich naczelników. Wszyscy ich królowie upadli, nikt z nich nie woła do Mnie!
6.TYSIĄCL.WYD5Wszyscy się żarzą jak piec rozpalony i pożerają swoich sędziów. Upadli wszyscy ich królowie, żaden z nich nie wołał do Mnie.
7.BRYTYJKAWszyscy są rozognieni jak piec i pożerają swoich władców; wszyscy ich królowie padają, nikt z nich nie woła do mnie.
8.POZNAŃSKAWszyscy są rozpaleni jak piec; pożerają swych zwierzchników; ich królowie wszyscy poginęli, a żaden z nich nie wołał do mnie.
9.WARSZ.PRASKAWszyscy płoną żądzą jak piece rozgrzane, pochłaniają do reszty nawet swoich władców. I tak padają wszyscy ich królowie lecz żaden z nich do Mnie nie woła o pomoc.
10.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.Oni wszyscy rozgrzani są jak piec, więc pożerają swoich sędziów. Ich wszyscy królowie padli, a żaden z nich się do Mnie nie zwrócił.
11.EIB.BIBLIA.2016.LITKażdy z nich zionie żarem jak piec - i pożerają swoich władców. Wszyscy królowie poupadali. Nikt z nich nie woła do Mnie.
12.TOR.PRZ.Wszyscy są rozpaleni jak piec i pożerają swoich sędziów; wszyscy ich królowie upadli. Nikt wśród nich nie wołał do mnie.