« 3Moj 9:22 3 Księga Mojżeszowa 9:23 3Moj 9:24 » 

Pokaż oryg. numery wersetów
1.WUJEK.1923A wszedłszy Mojżesz i Aaron do przybytku świadectwa, i zasię wyszedłszy błogosławili ludowi. I ukazała się chwała Pańska wszystkiemu zgromadzeniu.
2.GDAŃSKA.1881I wszedł Mojżesz i Aaron do namiotu zgromadzenia, a wszedłszy błogosławili ludowi; i okazała się chwała Pańska wszystkiemu ludowi;
3.GDAŃSKA.2017Wtedy Mojżesz i Aaron weszli do Namiotu Zgromadzenia, potem wyszli i pobłogosławili lud. I chwała PANA ukazała się całemu ludowi.
4.CYLKOWI wszedł Mojżesz i Ahron do przybytku zboru; i wyszli, i pobłogosławili lud. I ukazał się Majestat Wiekuistego całemu ludowi:
5.KRUSZYŃSKIMojżesz i Aaron weszli do namiotu zgromadzenia; gdy wychodzili, błogosławili ludowi. I ukazała się chwała Boża całemu narodowi,
6.MIESESNastępnie wstąpił Mojżesz z Aronem do Namiotu Obecności, poczem wyszli, błogosławili ludowi, a Majestat Wiekuistego objawił się wobec całego ludu; –
7.TYSIĄCL.WYD5Mojżesz i Aaron weszli do Namiotu Spotkania, potem wyszli stamtąd i pobłogosławili lud. Wtedy chwała Pana ukazała się całemu ludowi.
8.BRYTYJKAMojżesz i Aaron weszli do Namiotu Zgromadzenia, a potem wyszli i błogosławili lud, a chwała Pana ukazała się całemu ludowi.
9.POZNAŃSKAZ kolei Mojżesz wraz z Aaronem weszli do Namiotu Zjednoczenia, a potem wyszli i pobłogosławili lud. Wtedy to Chwała Jahwe objawiła się wobec całego ludu.
10.WARSZ.PRASKAMojżesz i Aaron weszli następnie do Namiotu Spotkania. Wychodząc zaś stamtąd znów pobłogosławili lud. Wtedy chwała Jahwe ukazała się całemu ludowi,
11.ŚLĄSKIE.TOW.BIB.I Mojżesz wraz z Ahronem wszedł do Przybytku Zboru; potem wyszli oraz pobłogosławili ludowi. Zaś całemu ludowi ukazał się Majestat WIEKUISTEGO.
12.EIB.BIBLIA.2016.LITPo dokonaniu tego wszystkiego, Mojżesz z Aaronem weszli do namiotu spotkania. Kiedy stamtąd wyszli i błogosławili lud, całemu ludowi ukazała się chwała PANA.